Wpis z mikrobloga

urwa nawet nie wyobrażałam sobie momentu jak kończę 26 lat, przedtem wyobrażałam sobie co będzie tylko jak będę miała do 25 lat a tu zaraz kończe 26 lat i nie widzę gruntu pod nogami help przecież ja jestem jeszcze mentalnie w gimbazie ;_;
  • 73
  • Odpowiedz
przecież ja jestem jeszcze mentalnie w gimbazie ;_;


@Raisei-chan: no i zajebiście. Jak patrzę na "dorosłych" w moim wieku to wolę być tym gimbem do śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
urwa nawet nie wyobrażałam sobie momentu jak kończę 26 lat, przedtem wyobrażałam sobie co będzie tylko jak będę miała do 25 lat a tu zaraz kończe 26 lat i nie widzę gruntu pod nogami help przecież ja jestem jeszcze mentalnie w gimbazie ;_;


@Raisei-chan: Ja mam 32 lata, nadal się tak czuję.
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: przygotuj sie na wesoła 30. Gdzie 30 Krakowie 2-5 lat temu już kupowali swoje pierwsze mieszkania kredyt, bo ledwo uzbierali 20% wkładu pracując we 2 osoby przez 5 lat, odmawiając sobie wszystkiego.

Zaraz, dzięki nowemu ładowi, dopłatom dla 1% młodych par, ceny wystrzela tak, ze ty w wieku 30 lat będziesz miła uzbierane 5% ale z 20% wkładu wymaganego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby poziom życia
  • Odpowiedz
@Raisei-chan:
Chyba kazdy tak mial. Ja pamietam jak sobie w gimbie wyobrazalem, ze na euro 2012 juz bede dorosly i bede mieszkal sam, to za zarobiony hajs zabiore ojca na mecz xD
Co prawda juz mieszkam sam i juz ogar, ale od tego euro musialo minac pare lat nim poszedlem do pierwszej powaznej roboty xD
  • Odpowiedz