Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: Czemu, przecież hejt cie nie rusza? Dawaj, przecież tylko nakręcamy ci popularność, sam tak pisałeś, co sie stało, że nagle musisz odczekać aż hejt przycichnie?
Donyślam się, że kolejne twoje posty będą już dużo bardziej rozważne, wyważone, kalkulowane, tylko skąd taka zmiana? Czyżby do pustej główki białej małpki dotarło w jak niebezpieczną gre zaczął grać?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: no a ja Cie proszę żebyś wskazał, w którym miejscu nazwałem Twoją żonę prostytutką. To Ty rzucasz oskażeniem, udowodnij je. Materiał przedstawiłem. Albo może po prostu na przyszłość odstaw telefon po pijaku.
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: po pierwsze NIC NIE WIDAĆ na tym screenshotcie, po drugie jeśli to wkleiłeś to znaczy że wyciąłeś swoje wulgarne komentarze, po trzecie lecisz na czarną, nie pisz już do mnie, zajmij się sobą i swoimi ptakami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@LuckyStrike: mmm, zaorany merytorycznie, zaorany z dowodami - cyk czarnolisto wykopku przewstrętny! Sam wczoraj prowokowałeś i wołałeś go do swoich wysrywów na temat jego papug, chociaż on napisał EOT. Widać, że zapiekła dupka bo wbił szpilę idealnie w czuły punkt, a odzew wykopu pokazał ile osób się z nim zgadza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz