Wpis z mikrobloga

@oakduck: Ja sobie tak ostatnio myślałem, że fajnie byłoby chodzić po knajpach wymagających certyfikatów w takiej większej grupie (najlepiej małych, sojowo-lewicowo-liberalnych - które wręcz spuszczały się nad tą możnością daną im przez przepisy) i po prostu sobie siadać zajmując wszystkie miejsca i zamawiać najtańszą rzecz w menu (taką, która się ni #!$%@? nie opłaca restauratorowi - np. wodę mineralną, albo herbatę, albo chleb).

I tak sobie siedzieć. I siedzieć. I sączyć
  • Odpowiedz
@m-wjeczur: Wg mnie - to taka moja teoria - restauracje ktore to wprowadzaja dostaja jakas kase, bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze w tym wypadku w 60k miescie ograniczaja sobie przychod. To wbrew logice...

Sam pomysl dobry ale jak wyzej napisalem moze jest drugie dno.
  • Odpowiedz
@kotecci: Szczerze mówiąc to wątpię, znam trochę ludzi w gastronomii (w sensie ludzi, którzy prowadzą jakieś knajpy) i myślę, że jakby takie coś miało miejsce to już coś bym usłyszał.

Moim zdaniem przyczyny takiego stanu rzeczy są dużo bardziej prozaiczne - na w aglomeracjach miejskich szczepi się statystycznie więcej osób, więc wprowadzenie takich zasad jest na pierwszy rzut oka obarczone niskim ryzykiem (większość potencjalnych klientów jest zaszczepiona, więc ryzykujemy, że utracimy
  • Odpowiedz
@kotecci: w takiej sytuacji siadasz na miejscu i ignorujesz ludzi próbujących cię wypraszać i przystępujesz do posiłku, za który zapłaciłeś. Jak chcą jakiś certyfikat, to na serwetce rysujesz soczystego k***a i wręczasz takiej osobie jako certyfikat.
  • Odpowiedz
@kotecci: najbardziej szokujące jest to że szury nie widzą nic dziwnego że facet nie kupił na wynos i nie poszedł do domu bo o to chodzi w tym zakazie tylko że robi szopkę jedząc na podłodze.
  • Odpowiedz
@Trzezwiak: Dżizas, spragniony gej chce się tylko wody napić i jest skłonny za nią zapłacić jak każdy inny człowiek, a ty już byś na niego policję nasyłał, bo właścicielowi zachciało się być homofobem?!
  • Odpowiedz
@growin: ale jaką wolnością? założył działalność to obowiązuje go prawo, zarówno konsumenckie jak i prawo polskie. to, że ubzduraliście sbie na podstawie konfederatów jakieś prawo właściciela do jakiejś pseudowolności xD jak jestes taki mądry to zrób knajpe tylko dla męzczyzn albo tylko dla białych. To tak nie działa lol a właściciel nie może działac niezgodnie z prawem...
  • Odpowiedz