Wpis z mikrobloga

Po lideru zawsze miałem czerwoną twarz, tak samo Wars. Nie wiem co w tym składzie jest. Z łatwo dostępnych od ręki to w Rossmanie dostaniesz niebieski i srebrny krem Nivea (niebieski testowałem i był spoko, 7-8zł większa tubka niż lider), a tak z internetu to polecam proraso w plastikowym tyglu, obojętnie który kolor, każde działa tak samo (zielone chłodzi bo mentol, biały niby dla delikatnej skóry a czerwone na twardy zarost). Dla
@PurpleHaze:
jednorazówką, przed użyciem lidera nie miałem takich problemów, zobaczyłem filmik na yt z robieniem piany (i to z lidera), generalnie baaardzo źle zrobiłem pianę, chyba za dużo wody i za krótko wyrabiana, a lider właśnie dlatego, że wszędzie zachwalają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tami:
już zamówiłem proraso, dam jeszcze szansę liderowi, poprawię wyrabianie piany, jak nie pomoże to lider będzie musiał pójść do kosza
@Tami:
nie noszę wcale, tylko podczas dojazdów/w sklepie
jak dla mnie ewidentnie wina lidera, bo skóra zapiekła już przy goleniu po nałożeniu piany (na początku było ok, przy którymś z kolei nałożeniu skóra już zaczęła piec), podejrzewam, że mogło to być spowodowane złymi proporcjami krem/woda, w trakcie golenia dokładałem kremu licząc, że piana będzie lepsza
nigdy wcześniej tak nie miałem, oprócz tego, że skóra jest czerwona, to jeszcze popękała (raczej to
@vvvariacik: Od jakiegoś czasu używam lidera i nawet bardziej mi podchodzi niż białe proraso. Musisz pamiętać że piana ma być gęsta i trzymać się twarzy. Ja wyrabiam około 2 minut z małą ilością wody, praktycznie tylko tyle co w pędzlu otrzepanym.