Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dla was ważną radę radykalnie poprawiającą relacje z kobietami. Kobietom IT kojarzy się z guwnem. Ja wyglądam dobrze i zupełnie nie wpasowuję się w stereotyp informatyka, ale za każdym razem jak w temacie pracy wspominam o stanowisku programisty kobiety reagują zniesmaczone jak faceci na informacje o byciu samotną matką xDD
A jak jest grupka kobiet to wywiązuje się dyskusja, w której niektóre próbują mnie bronić mówiąc, że przynajmniej facet będąc programistą lepiej zarabia więc wbrew pozorom nie jest to aż takie złe. Od jakiegoś czasu mówię po prostu, że jestem inżynierem i wtedy rozmowa sto razy lepiej się układa, a jak bliżej poznaję dziewczynę to mówię, że inżynierem od tworzenia aplikacji, ale unikam słów pułapek jak programista czy nie daj Boże informatyk. Dla kobiet lepiej jakbyś powiedział, że jesteś pedofilem niż informatykiem xD Raz w rozmowie jedna mi wprost powiedziała przy temacie pracy błagam tylko nie mów mi że jesteś informatykiem tak jak mój były i jak powiedziałem, że nie jestem informatykiem tylko coś tam nawijałem o aplikacjach wtedy odetchnęła z ulgą i powiedziała ufff całe szczęście. Kiedyś próbowałem tłumaczyć, że programista i informatyk to nie to samo, ale nie miało to sensu, bo kobietom zawsze oba słowa tak samo negatywnie się kojarzyły. Za to bycie inżynierem bardzo pozytywnie jest odbierane, a aplikacje w telefonie dziewczyny lubią i również pozytywnie im się kojarzą.

#podrywajzwykopem #it #przegryw #blackpill #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cc1d330ed247000a9226ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 50
GwiezdnaNiewiasta: To prawda. Miałem tindera w wawie, szukałem kobiet w okolicach 30 i tak na oko 1/3 z miejsca usuwała parę bądź robiła ghosting gdy napisałem, że pracuje jako inzynier sieciowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co smieszne nawet laski robiace w IT wywalały mnie z par XD W ramach eksperymentu społecznego zmieniłem zawód na Adwokat w Kancelaria Prawna, ilość par od razu w górę, sparowało mnie z
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze się kłamie. Jak nei masz studiów, to mówisz że masz i tak tego nei sprawdzi. Baby są proste, dla nich dyplom = pieniądze, a to że możesz mieć 2.5 k po studiach to już jest zbyt ambitny koncept dla tych kretynów. Poza tym one też kłamią na każdym kroku, czemu ty masz być gorszy?
@Marek_Rekus: jak robisz inzyniera / na studiach masz programowanie to ewentualnie mozesz zarobic tylko wiecej, nikt nie kaze ci studiowac turystyki zreszta z tego kierunku nie zrobisz inz
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety śmiały się z nerdów że hehe na komputerze tylko siedzą. dzisiaj przeciętna julka nie potrafi się wysrać bez gapienia w ekran smartfonika (który ma moc obliczeniową większą od komputerów z lat 90-00'), nie mówiąc o letsplejerkach na twitchu które zwęszyły pieniądz i nagle granie jest cool. tyle w temacie przejmowania się zdaniem tych rozwielitek
@yuio: Mam kumpla po polibudzie śląskiej i mówił mi jak wyglądało to u nich, Hello world napisze ci w każdym języku ale nic bardziej ambitnego nie robili. A niby jedna z najlepszych uczelni w tym gówno kraju. Studia sie robi w polsce do zawodów restrykcyjnych przez rząd, jak prawnik. Jak porównasz ile czasu zmarnujesz w ciagu 5 lat na studiach a ile się nauczysz robiąc samemu naukę czy kursy przez 5
@Marek_Rekus: jak programujesz dla korpo to ma znaczenie czy masz papier i niektore drzwi sa zamkniete, a powiem ci ze robienie 5 lat w januszexie i 5 lat w zagranicznym korpo to dwa swiaty

po pierwszym nie umiesz sie na daily odezwac po angielsku, a ostatnie szkolenie robiles tuz przed rozpoczeciem pracy

po drugim jestes kozak wymiatasz i masz 50k
@Marek_Rekus: no cos ty lekko ponad 11k usd to norma na zdalnej, dorzuc 12% podatku ryczaltowego i lec do korpo na b2b, ale uwazaj bo nuda i tylko CRUDy od rana do wieczora