Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak, z reguły jak ktoś się zajmuje francuzami, to właśnie tymi trzema markami, dlatego tak napisałem. Mi chodzi o Peugeota, będąc dokładnym.
@Norskee, coś w tym być musi. W takim razie jestem otwarty na kumatych i dobrych mechaników w Krk. Jak ktoś z Was ma namiary, to poproszę.
jak jakis mechanik nie naprawia francuzow, to jest po prostu #!$%@? mechanikiem i lepiej go unikac


@Norskee: albo chce mieć mniej problemów :) Wyciągałeś kiedyś wtryski w 1.6 HDI? A podkładki lubią się wypalić..
@GeDox: przeciez 1.6 hdi jest jednym z najpopularniejszych diesli, jezdzi nie tylko w pugach i citroenach, wiec o co chodzi XD
To fajny musi byc ten mechanik co robi tylko volkswagena i ewentualnie opla XXD
To fajny musi byc ten mechanik co robi tylko volkswagena i ewentualnie opla XXD


@Norskee: mój mechanik robi wszystko oprócz aut z francji ;) Nie jedna V8 była w jego rękach (remont), moje 1.8T, rózne volvo, polonezy, dodge.. a może sobie pozwolić na wybredność, bo kolejka na 2msc do przodu ;)
@GeDox: tak? A forda z 1.6 hdi juz robi? A mazde czy volvo z tym samym 1.6 hdi robi? XD

A daj spokoj z takim mechanikiem. Januszerka zwykła. Mam 2 francuzy w rodzinie i forda z uwaga 1.6 HDI i jakos nie ma problemow XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anotherguy, przede wszystkim diagnoza. Silnik gaśnie przy maksymalnym skręcie i sypie błędy ESP/ASR. Przerywa powyżej 3k obrotów, więc pewnie tryb awaryjny się załączył.
@GeDox, to też właśnie bym chciał zrobić, bo mam 1.6 HDI i powoli dobijam do 300 tysięcy przebiegu. Fajnie by było znaleźć kogoś kto się podejmie, bo z tego co się słyszy to sporo mechaników się boi podjąć niektórych napraw. :D
A forda z 1.6 hdi juz robi?


@Norskee: nie widziałem, żeby fordy stały na placu. W mojej okolicy takie auta nie jeżdżą :)

A mazde czy volvo z tym samym 1.6 hdi robi? XD


@Norskee: jak wyżej, u nas nie jeżdżą takie auta :) Jeśli mazda to benzyna, jeśli volvo to TD/TDCI.

Mam 2 francuzy w rodzinie i forda z uwaga 1.6 HDI i jakos nie ma problemow XD


@