Wpis z mikrobloga

@AchtKommaAcht: Przecież straszą ustawowym obowiązkiem i karami grzywny w razie odmowy instalacji aplikacji. Nie instalowałeś, ale zgłaszałeś to do nich i składałeś oświadczenie że nie wiem, nie masz nowoczesnego telefonu? A jeśli nie, to dzwonił ktoś do Ciebie i Cię przesłuchiwał dlaczego nie zainstalowałeś? :)
@Squatlifter: już byliśmy pełnoletni, 3 technikum
Ale z kolei Inna koleżanka która miała koronę, a nie tylko podejrzenie, siedziała kilka tygodni na kwarantannie i musiała mieć tą aplikację i robić zdjęcia

Więc w sumie nie wiadomo, nic nie jest oczywiste. Może być różnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Squatlifter:
ehh pytasz jak w praktyce to wygląda, czy wyciagane są konsekwencje którymi straszą, czy ktoś w ogole ma o to pretensje i co w takiej sytuacji mozesz odpowiedzieć
i #!$%@? zamiast odpowiedzieć "nikt sie nie czepia, każdy ma wj w tą apke" to zaraz ktos sie sapie że to bezprawie hurr durr na #!$%@? pytasz kto cie zmusi chłopie xD

moja mama tez nie chciała instalować, a że nie umie
@Squatlifter:

@AchtKommaAcht: Przecież straszą ustawowym obowiązkiem i karami grzywny w razie odmowy instalacji aplikacji. Nie instalowałeś, ale zgłaszałeś to do nich i składałeś oświadczenie że nie wiem, nie masz nowoczesnego telefonu? A jeśli nie, to dzwonił ktoś do Ciebie i Cię przesłuchiwał dlaczego nie zainstalowałeś? :)


@Squatlifter: to nie odmawiaj. W razie jakiegokolwiek problemu zeznawaj ze nie umiałeś. Nie mogłeś, nie znałeś hasła do Google/icloud i tyle. Sama apke