Wpis z mikrobloga

pomijam, że zostawił syf po sobie :) od #!$%@? butelek po piwie, syf w całym mieszkaniu.. Chyba tak się nie zachowuje normalny człowiek?


@Yankumiii: Tak się zachowuje człowiek doprowadzony do ostateczności przez kobietę z problemami psychicznymi. Jeżeli kobiecie coś nie pasuje w związku to ona nie odchodzi, tylko zaczyna wszystko #!$%@?ć, tak żeby facet sam odszedł i żeby mogła na niego zwalić winę. Filmiki "jak wkurzyć męża" mówią wszystko, nawet sama
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarnadziura69: @Jah00:
Napiszę tylko jedno i kończę tą bezsensowną rozmowę.
Głównym powodem dlaczego Weronika powiedziała o tym wszystkim jest to, że ciągle miała komentarze, że ta depresja się wzięła z tego, że ona tęskni za Tomkiem i chce do niego wrócić.
Za to ciągle czytam, że jest ona nawiedzona i robi to wszystko po to, żeby przestrzec inne kobiety. To jest drugi powód jak dla mnie. Przynajmniej ja to tak
@Yankumiii: nie wiem czemu zostałam oznaczona w tym komentarzu, bo ja żadnej rozmowy nie prowadzę. nie czytałam poprzednich Twoich komentarzy, ale to co ona robi teraz wpłynie na nią gorzej niż wieloletni proces sądowy, którego chce uniknąć, "bo chce zakończyć temat" (chyba nie bardzo). ona nie ma z czym iść do sądu (podział majątku), jeśli to prawda co mówi o kwestiach finansowych, choć myli pojęcia i bardzo nieprecyzyjnie się wypowiada w
Napiszę tylko jedno i kończę tą bezsensowną rozmowę.


@Yankumiii: Niestety jesteśmy skazani na rozmowę jeśli nasza cywilizacja ma przetrwać. To do czego się odnosisz akurat nie ma znaczenia, bo oni się po prostu mszczą wzajemnie na sobie, bo są na wojnie, którą wywołała kobieta. #!$%@?ła życie sobie i gościowi, nie ma relacji, nie ma szczęścia, nie ma rodziny, nie ma dzieci, niczego nie ma. A ty razem z tysiącami innych kobiet