Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@underneath: ale to wszystko powiedziała ona tak? Bo ja to widzę tak, że jak gościu żyje z jakąś laską, dajmy na to urzędniczką i wrzuca w hajs w wspólne wycieczki, a jak ona go potem zostawi, to może o niej nagrywać takie filmy przez tyle czasu i zbudować na tym kanał? A co jeżeli to wszystko co mówi ta kobieta to jej wymysł? Nie mogę znaleźć nic gdzie ten typ się
@Profil_Internetowy: a to się zgodzę. Zachowanie bardzo bez klasy. Jednakże częściowo ją rozumiem - bo jak ktoś cię tak porządnie psychicznie zaora to jedyne o czym myślisz to zemsta, wywalanie brudów, pozbycie się negatywnych emocji - trzeba być niezwykle dojrzałym emocjonalnie człowiekiem, żeby umieć sobie powiedzieć "ten człowiek nie jest wart mojego czasu, a ten rozdział jest zamknięty" i iść dalej - takich ludzi, którzy wiedzą jak się zachować i co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@underneath:

ona powiedziała w jednym filmie, że na wszystko ma dowody - screeny, wiadomości itd. bez przesady znowu - nie wymyślała by tego wszystkiego bo wtedy by poszła do sądu z tytułu zniesławienia.


oj obyś się nie zdziwiła, ile było takich historii że jednak wymyślały? Nie mówię że tutaj też tak jest. Ja tylko oceniam ten "niesmaczny" i szkodliwy w mojej ocenie kontent
@Profil_Internetowy: ja ja trochę rozumiem. bo po pierwsze: no jest w necie i wszyscy dopytywali o co chodzi. były plotki, że jest hazardzistą, że ją zdradzał. więc po pewnym czasie się wkurzyła i mówi o co chodzi. i też nie wiem czy wywleka brudy - w sumie jedyne co mówi to to, że jest narcyzem i, że znęcał się nad nią psychicznie uprawiając gaslighting i że przyjaciół nastawia przeciwko niej.
@little_muffin: @underneath: Ta baba jest ciężko chora na głowę. Mówię to jako osoba, która śledziła dłuższy czas to uniwersum. To jest srogie pato i rozrywka dla koneserów + czytanie komentarzy.
Nie wiem jak z tym gościem, ale przy niej w tym związku to on wygląda jak oaza spokoju i zdrowia psychicznego.

Typiara ma tubę propagandową wyposażoną w setki tysięcy zwolenniczek, gromadzi tam frustratki życiowe, które również są po związkowych przejściach