Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsztibijski: odnoszę podobne wrażenie, pomijając że nie mamy narzędzi do poznania prawdy, to jednak jej zachowania nie świadczą na jej korzyść. Do tego diagnozuje typa jako narcyza, kobieta prowadząca dla innych vloga o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@underneath: ona gdzieś pracuje/pracowała, czy tylko z YouTube pracuje? pamiętam dobrych kilka lat temu obejrzalem trochę jej odcinków (tak jestem facetem, ale z przypadku tam trafilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i ona wydawała się taką suczowatą bizneswoman co pierwszego lepszego urzędnika-biedaka nie weźmie

widzę się dużo zmieniło przez te lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: serio oglądam ją od wielu, wielu lat i często widziałam jak ten typ ją gasił na vlogach. jak #!$%@?ł głupie teksty. do tego pokazała mieszkanie w jakim było stanie po tej imprezce, którą ten ziomek zrobił kiedy ona była sama na mazurach. pokazała ile butelek było w szafce, jaki chlew zostawił. nie uważam, że nagrywanie tyle filmów jest okej, ale te patolę oglądałam od dłuższego czasu i ten ziomek
  • Odpowiedz
@sprynek: @sprynek: kiedyś chyba pracowała, a teraz utrzymuje się głównie z yt i jakichś gówno współprac. no i mieli razem tego gałgana - ciuszki, czapeczki, kurteczki. i z tego też trochę beka, bo ona reklamowała to jak #!$%@?, bo w końcu ich wspólna marka. projektowała ciuchy, reklamowała je. a teraz okazało się, że zapisane wszystko było na Tomka i otwarcie mówi, że nie ma nic wspólnego z gałganem
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: był taki kanał ciotka klotka, który został usunety ze wzgledu na to ze siedziala i non stop zgłaszała bo przy zgłoszeniu pisało kto rościł o prawa, no i tam ewidetnie ktos pokazał ze jak dodaje film to nie ma duzo lapek w góre tylko jakimś cudem około 1-2 w nocy przybywa 1-2 tys łapek w góre, to samo z komentarzami jak zjedziesz na sam dol do mało likowanych jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@underneath: w Indiach wrzucają zwierzęta do smoły, a potem udają że je ratują i na yt, żeby nie było tak, że sobie filmy zmontowała jak chciała, a imprezę sama zrobiła. Podrzuć jakiś film z tym typem, taki najgorszy twoim zdaniem, nie chce przeglądać tego całego kontentu
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: mi się tez nie chce przeglądać tego całego kontentu. to nie jest tak, że na jednym filmie jedzie po niej jak po burej suce xD musiałbyś oglądać regularnie bo co jakiś czas pojawiają się mini smaczki w postaci głupich tekstów. ona też się głupio zachowywała przy nim. też miała jakieś glupie teksty. więc uważam, że lepiej im bez siebie nawzajem. nie wiem jak Tomek, bo mnie on nie interesuje
  • Odpowiedz