Wpis z mikrobloga

@underneath: bardzo nieobiektywnie podchodzisz do tematu. ona nie lepiej zachowywała się wobec męża niż on wobec niej, co też widać na jej filmach. oboje są warci siebie, przy czym ona, odkąd zaczęła wyciągać wszystko od Wigilii na temat swojego małżeństwa, stawia się w znacznie gorszym świetle. wszystko co ona ostatnio nagrywa o swoim związku, pod płaszczykiem ostrzegania innych kobiet przed tym co ją spotkało, można było powiedzieć z takim samym skutkiem
@Czarnadziura69: tak szczerze to mam #!$%@? na tę sytuacje XD oglądam sobie jej filmy jak się maluję czy sprzątam więc też trochę podchodzę do tego ze sporym dystansem xd
tez uważam, że puszczenie tego w wigilię to trochę #!$%@? pomysł, ale ona wielokrotnie mówi, że jak tomek nie przestanie jej dręczyć (bo tam mówi, że wydzwania do niej, że nasyła przyjaciół) to powie dokładnie o co poszło. Werka w sumie nigdy
@Yankumiii: @underneath: @little_muffin: Właściwie czym różni się ten kanał od patostreamingu? To taki sam gównokontent z tego co widzę. #!$%@? jakiejś niezrównoważonej psychicznie lampucery z parciem na szkło. Dlaczego wy się dziewczyny nie szanujecie i oglądacie ten szajz? A potem wychodzi, że facet nie ma o czym z wami pogadać skoro tracicie czas na to gówno zamiast na wartościowe kanały, choćby ciekawehistorie, architecture is a good idea, naukowy bełkot,
choćby ciekawehistorie, architecture is a good idea, naukowy bełkot, 7 metrów pod ziemią, sfilmowani


@Maly_Jasio: tbh to ja np. oglądam wszystkie te kanały poza architecture cośtam i sfilmowani bo mnie te tematy nie obchodzą. a do tego słucham wiele innych podcastów o tematyce naukowej. więc jakby argument z dupy troche xd ale no faktycznie przepraszam szanownego pana, że podczas mycia kibla czy gotowania zupy grzybowej nie słucham wartościowych treści xD
@underneath: jedno jest pewne - obie strony są tu winne tej sytuacji jaka jest. obojgu można zarzucić wieksze i mniejsze grzechy opierając się na własnych obserwacjach, a nie na słowach jednej ze stron. widać jak bardzo niezdrowa jest sytuacja w tej chwili, można się też domyśleć, że zdrowo nie było wcześniej. jaka była skala problemu kiedyś i teraz jest nie do ustalenia dla postronnych osób - on sie nie wypowiada, ona
tracicie czas na to gówno zamiast na wartościowe kanały, choćby ciekawehistorie, architecture is a good idea, naukowy bełkot, 7 metrów pod ziemią, sfilmowani i wiele wiele innych


@Maly_Jasio: Sfilmowani to wybitnie wartościowy kanał? XD przecież to kanał 100% rozrywkowy - recenzują filmy, i to nie jakoś fachowo jak Na gałęzi, tylko sobie #!$%@?ą jakieś bzdurki xD Lubię ich, ale nazywanie tego wartościowym kanałem to po prostu xD, już bardziej "wartościowe" są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@underneath: znam ich z YT, bo mój różowy to ogląda. Co do typa - kiedyś go wyguglałem, bo byłem ciekaw co robi. Ok, ma "urzędniczą" karierę ale był/jest współwłaścicielem agencji interaktywnej - stąd wzięła się oprawa graficzna intro jej filmów oraz Gałgan. To on miał łeb na karku z zarządzaniem jej biznesem - jak ona wyglądała na początku można obejrzeć na jej kanale. Najbardziej z żoną lubiliśmy oglądać ich wspólne odcinki,
wygląda po tytułach, że najpierw chłop miał dość tego, że #!$%@? w internecie o ich życiu, a ona potem #!$%@? o nim w Internecie i wywleka brudy jako pomysł na kanał. Ale toksyk, nieźle, jest cała masa kobiet klaszcząca do takiego zachowania :)


@Profil_Internetowy: Był Anglik, który ożenił się z Japonką i robił tak samo i tak samo się rozwieli z tego samego powodu. Tylko, że jemu każdy pisał, że jest
djtartini1 - > wygląda po tytułach, że najpierw chłop miał dość tego, że #!$%@? w int...

źródło: comment_1640696637jQBpKkyobPLRYnJ1ohaaqz.jpg

Pobierz
czytam komentarze na tych kanałach i jakoś nie mogę doszukać się nicków kobiecych...


@Maly_Jasio: Bo może mają nicki typu spare5678, którym z góry przypisujesz płeć męską??? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele kobiet nie lubi afiszować się w necie tym, że jest kobietą i jakoś trudno się temu dziwić patrząc chociażby np. na mizoginię tu na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym najwyraźniej