Wpis z mikrobloga

@moglesznamizjednejwazy: dla każdej normalnej osoby, tego typu "twórca" nadaje sie do tworek. te wysrywy porażające umysł i ciało są jednak chwytliwe dla wszelkiej maści #!$%@? karyn. najgorszy w tym wszystkim jest zasięg. niech 1% sybskrybentów ją wielbi i słucha jak jakiegoś kaznodzieja- to daje 2000 potecjalnych p0lek skrzywionych tego typu gównem. kumacie, publikując te drenujące mózg gówno, lasuje łeb innym, prowadząc do tego samego co sobie sama zrobiła. no ale tak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@moglesznamizjednejwazy: ej ale on też ma niezłe akcje na koncie i ma też coś nie tak z kopułą :) romansik z szefową zawsze na propsie xD ja to tylko tu zostawię :)

http://www.zgierz.pun.pl/viewprintable.php?id=269

Nie chcę nikogo bronić bo oglądałam ją ileś lat temu a odkąd pojawił się Tomek to jakoś przestałam i teraz znowu zaczęłam - patrząc na ich stare filmy kiedy nagrywali razem nie raz widać jak ją zlewał i
Yankumiii - @moglesznamizjednejwazy: ej ale on też ma niezłe akcje na koncie i ma też...

źródło: comment_1640683246Pa5Z9s0b3VJGrGBw4egdLR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@piro111: no ja ją regularnie oglądam z sentymentu głównie. on często w filmikach ją gasił - jak mówiła, że poćwiczy to cisnął z niej beke. no ogólnie ja tego typa mocno nie trawiłam i jak on występował w jej filmach to ja właściwie przesuwałam fragmenty z nim, bo to mega cringowy ziomek. z tego co mówi teraz to on totalnie odwala - pozabierał z tego mieszkania różne rzeczy jak np. noże.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@little_muffin: @underneath: @LamiazARCHO: jak macie info o nim, to dajcie info. Nie możemy tego sprawdzić, a ciężko mi przyjąć diagnozę i narcyzmie i wsadzeniu takich pieniędzy w kogoś od kobiety z depresją i borderem, która jest stronnicza jako strona konfliktu. Jak gościu potrafi zarobić i się nie narobić, to chyba dobrze? Ona też te wysrywy robi by zarobić i się nie narobić. Podsumowując nic o nim nie wiemy, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@piro111: akurat z tymi cukierkami i innymi podarunkami to większość turystów robi błąd. Ciągle za mało się o tym mówi, że nie powinno się przywozić żadnych "suwenirów" dla młodych.
  • Odpowiedz
@WabiSabi: no wiesz - jak wydajesz gruby hajs na mieszkanie i meble, a potem ktoś robi srogą imprezę i masz zalany stolik, który napuchł i musisz go #!$%@?ć i kupić nowy to trochę 2/10. szczególnie jeśli jesteś po kłótni z żoną i zamiast porozmawiać to #!$%@? do drugiego miasta i zapraszasz 20 znajomych xD
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: swego czasu ona zbierała srogi hajs, bo kiedyś była mocno na topie jeśli chodzi o polski youtube. więc większość wyjazdów za granicę na narty czy inne wycieczki ona finansowała. nie mam potwierdzenia na to żadnego, ale ziomek był urzędasem więc no.
ona jest #!$%@? bo przez niego była w turbo dołku - a on w tym czasie dzwonił do niej i jej #!$%@?ł głupoty że jest nikim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@piro111: @Yankumiii: ale to są wątki o jakiś politycznych sprawach, mam uwierzyć że gościu #!$%@? i to wszystko zrobił na słowo tej vlogerce i temu że piszą w internetach? Jest jakiś film jak on się wypowiada o kimś? I mnie też o burmistrzu i radzie chodzą różne historie od niezadowolonych. Jedne prawdziwe inne wyssane z palca. Ja chcę ocenić czy facet jest narcyzem i czy ma taki sam bałagan w
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: a skąd ja mam brać ich prywatne rachunki? Ona tam twierdziła, że zainwestowała w jego mieszkanie 250k, a on, że nic i o czym ona gada xD oczywiście prawda może leżeć gdzie indziej, po prostu bawi mnie narracja wykopowa, że to na pewno wina baby, bo jest brzydka, albo lubi botoks.
  • Odpowiedz