Wpis z mikrobloga

@moglesznamizjednejwazy: dla każdej normalnej osoby, tego typu "twórca" nadaje sie do tworek. te wysrywy porażające umysł i ciało są jednak chwytliwe dla wszelkiej maści #!$%@? karyn. najgorszy w tym wszystkim jest zasięg. niech 1% sybskrybentów ją wielbi i słucha jak jakiegoś kaznodzieja- to daje 2000 potecjalnych p0lek skrzywionych tego typu gównem. kumacie, publikując te drenujące mózg gówno, lasuje łeb innym, prowadząc do tego samego co sobie sama zrobiła. no ale tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@moglesznamizjednejwazy: ej ale on też ma niezłe akcje na koncie i ma też coś nie tak z kopułą :) romansik z szefową zawsze na propsie xD ja to tylko tu zostawię :)

http://www.zgierz.pun.pl/viewprintable.php?id=269

Nie chcę nikogo bronić bo oglądałam ją ileś lat temu a odkąd pojawił się Tomek to jakoś przestałam i teraz znowu zaczęłam - patrząc na ich stare filmy kiedy nagrywali razem nie raz widać jak ją zlewał i
Yankumiii - @moglesznamizjednejwazy: ej ale on też ma niezłe akcje na koncie i ma też...

źródło: comment_1640683246Pa5Z9s0b3VJGrGBw4egdLR.jpg

Pobierz
@piro111: no ja ją regularnie oglądam z sentymentu głównie. on często w filmikach ją gasił - jak mówiła, że poćwiczy to cisnął z niej beke. no ogólnie ja tego typa mocno nie trawiłam i jak on występował w jej filmach to ja właściwie przesuwałam fragmenty z nim, bo to mega cringowy ziomek. z tego co mówi teraz to on totalnie odwala - pozabierał z tego mieszkania różne rzeczy jak np. noże.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@little_muffin: @underneath: @LamiazARCHO: jak macie info o nim, to dajcie info. Nie możemy tego sprawdzić, a ciężko mi przyjąć diagnozę i narcyzmie i wsadzeniu takich pieniędzy w kogoś od kobiety z depresją i borderem, która jest stronnicza jako strona konfliktu. Jak gościu potrafi zarobić i się nie narobić, to chyba dobrze? Ona też te wysrywy robi by zarobić i się nie narobić. Podsumowując nic o nim nie wiemy, a
@Profil_Internetowy: swego czasu ona zbierała srogi hajs, bo kiedyś była mocno na topie jeśli chodzi o polski youtube. więc większość wyjazdów za granicę na narty czy inne wycieczki ona finansowała. nie mam potwierdzenia na to żadnego, ale ziomek był urzędasem więc no.
ona jest #!$%@? bo przez niego była w turbo dołku - a on w tym czasie dzwonił do niej i jej #!$%@?ł głupoty że jest nikim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@piro111: @Yankumiii: ale to są wątki o jakiś politycznych sprawach, mam uwierzyć że gościu #!$%@? i to wszystko zrobił na słowo tej vlogerce i temu że piszą w internetach? Jest jakiś film jak on się wypowiada o kimś? I mnie też o burmistrzu i radzie chodzą różne historie od niezadowolonych. Jedne prawdziwe inne wyssane z palca. Ja chcę ocenić czy facet jest narcyzem i czy ma taki sam bałagan w