Wpis z mikrobloga

@WojciechowskyW: Prowadzę samodzielnie gospodarstwo domowe od 10 lat ========== Mam 10letniego bachora i od 10 lat próbuje jakoś związać koniec z końcem ale c-----o mi idzie wiec szukam frajera na tinderze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@darktemplar: A dlaczego jej źle życzysz? Jesteś teraz szczęśliwy? W szczęśliwym związku?
Szczęśliwi i spełnieni ludzie nie życzą źle innym, kiedyś też taka byłam, ale zmieniłam swoje nastawienie oraz życie i jest dużo lepiej, no i jestem szczęśliwa.
Jeśli ktoś ma wokół siebie dobrą energię to przyciąga podobnych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Prywatnie moje osiągnięcia to życie od 1 do 1 za gównoprace


@pogromca_przegrywow: Żeby jeszcze miała stałą gównorobotę to by świadczyło że chociaż pracuje. Ona nawet nie pracuje tylko czasem coś tam dorobi bo "kocha bycie wolnym" xD Tylko jakoś sponsora wolności brak a rodzice już pewnie nie wyrabiają z płaceniem za córeczkę rachunków.
  • Odpowiedz
@ELUVEITIE: Nie życzę tylko tak szacuje że się stanie (z racji tego że niektórzy przeszacują swoją wartość rynkową że tak powiem), jak będzie to nie wiem bo nie mam kontaktu. Jeśli o mnie chodzi to od dłuższego czasu już po ślubie i ogólnie się układa.
  • Odpowiedz
@WojciechowskyW: Grażyna bez pracy z dwójką gówniaków myśli że gdzieś tam jest masa facetów samotnie budujących w--------y dom z ogrodem, i będą się bili o to aby wprowadziła się tam ze swoimi purchlakami. Czymajcie mnie xD
  • Odpowiedz
przecież taki obraz 90% kobiet w tym kraju.


@Jestembogaty: Raczej na Tinderze. Bo przecież facet powinien mieć wszystko i płacić za wszystko, inaczej jest niemęski. :D
  • Odpowiedz
@WojciechowskyW:

wykorzysta mój potencjał


w sensie stwórz jej miejsce pracy, zapłać za wszystko żeby nazywała siebie przedsiębiorczą. Chciałbym wierzyć, że to podpucha, ale tak odrealnieni ludzie istnieją
  • Odpowiedz
Taki jest obraz 90% kobiet w twoim s----------m mózgu wykręcie xD od dawna wiadomo że incele sami tworzą takie absurdalne treści i wrzucają je na s-x-appki


@PomidorovaLova: nie zesraj się. c---a widziałaś w takim razie, skoro takiej postawy się nigdy nie dopatrzyłaś wśród swoich koleżanek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz