Wpis z mikrobloga

Bardzo fajnie, że Game Pass ogarnia też EA Play, bo dzięki temu właśnie skończyłem sobie odświeżać Dead Space 1 i 2. Gdyby nie to, że wersje z Xboksa 360 mają kijową grafiką w porównaniu z PC (to raczej nie do końca wina grania na telewizorze 4k ;) to powiedziałbym, że pomimo upływu czasu wrażenia 9/10. Jedynka nadal jest świetnym horrorem, w którym przeszkadzał mi tylko Isaac-niemowa. Dwójka poszła trochę bardziej w stronę akcji, ale też ma swoje świetne horrorowe momenty (plus prolog nadal robi wrażenie) i również grało się przyjemnie. Trójkę oczywiście olewam. ;)
#xbox #deadspace
  • 5
@redemptor: Ja mam zamiar przejść kolejne części Mass Effect i The Outer World. Mass Effect na PC przechodziłem jednynkę i świetnie się bawiłem.

Jak ze strzelaniem na padzie w Dead Space? Ja poczekam, aż zrobią upgrade graficzny.
@Zielony34: To jest gra tpp, a więc padem celuje się idealnie. W dwójce musiałem tylko zwiększyć czułość gałek, bo ta domyślna była na mój gust za niska i postać za wolno się obracała.
@Just_Doesnt_Know: Tak w jedynce boost by się przydał. W dwójce przyjemniej się z nim grało nawet jeśli w kilku miejscach grze zdarzyło się "chrupnąć".