Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Ostatnia edycja perfumowych mistrzostw w 2021 roku dobiegła końca. Wyłoniliście najlepszy zapach minionych dwunastu miesięcy. Już wczoraj było jasne, że zwycięzcą będzie jeden z Diorów - Sauvage Extreme lub Homme Original.

W finale głos oddało 125 osób. Dziękuję za tak wysoką frekwencję przez cały turniej, zwłaszcza, że był on prowadzony w okresie świątecznym - tym bardziej cieszę się, że znaleźliście czas by zagłosować na swoich ulubieńców.

NAJLEPSZYM ZAPACHEM 2021 ROKU WEDŁUG WYKOPU ZOSTAŁ DIOR SAUVAGE ELIXIR! W pojedynku o złoty medal o włos wyprzedził Dior Homme Original, wygrywając 64:62.

Tutaj sprawdzicie drabinkę i wyniki poszczególnych pojedynków

Cała szesnastka najlepszych nowych perfum 2021 roku prezentuje się następująco:


Ile z nich poznaliście w trakcie minionego roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wszystko z mojej strony, mam nadzieję, że część z was jest zadowolona z końcowego rezultatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego wieczoru i do zobaczenia wkrótce!

#perfumy
TetraHydroCanabinol - Dobry wieczór!

Ostatnia edycja perfumowych mistrzostw w 2021...

źródło: comment_1640632690PEgEA9Ebo1xa43H0PobJZl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jean Paul Gaultier Scandal? Ludzie na niego głosujący wiedzieli o jaki zapach chodzi, czy tylko po marce oceniali? XD


@KjatanSveisson: o Scandala bym się nie bał, wielokrotnie rozlewany na tagu. Bardziej ciekawi mnie DHO, ten to pewnie wjechał na fejmie domu Dior i popularności Homma oraz flankerów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TetraHydroCanabinol: Mimo, że jestem fanem Homme, to trzeba przyznać, że ten elixir mimo dławienia wszelkich innych zapachów coś w sobie ma i siedzi mi w głowie podobnie jak któryś z zapachów z Opium (na ten moment nie pamiętam, który). Trzeba będzie się kiedyś zaopatrzyć.
  • Odpowiedz