Wpis z mikrobloga

Jaką kierownicę pod Xbox Series S warto kupić?

Da radę kupić coś co będzie działać pod PC i Xbox series S?
Kompletnie się nie znam na kierownicach, nie wiem na co zwrócić uwagę :/

Znalazłem HORI RACING WHEEL za 450 złotych no ale działa ona niby tylko pod Xboxa, troszkę lipa bo nie rozumiem dlaczego miałbym jej nie podpiąć również pod PC :/

Kierownice pod Xbox One będą również działać na Series S?

https://allegro.pl/oferta/hori-racing-wheel-kierownica-xbox-one-series-s-x-9947061787

#xbox #xboxseries #kierownica #gry #pytanie #pytaniedoeksperta #wyscigi
  • 11
@Just_Doesnt_Know: Szukam czegoś taniego ze względu na to że to będzie służyć do chwilowej zabawy, pewnie odpalę Forze 5 bo co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem troszkę pograć w Forze i troszkę w ETS 2 na PC, dlatego fajnie jakby działała na kilku urządzeniach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lesrley: Jak dla mnie to w Forze się totalnie nie da grać na kierownicy, to gierka tylko pod pada zdecydowanie. A co do samego sprzętu to TMX to najtańszy wybór z FFB, a to naprawdę fajny bajer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lesrley: Thrustmaster albo Logitech a najlepiej to dopłać 5 tysięcy i kup Fanatec ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to z dwóch wyżej znajdź używkę w dobrej cenie i kup skoro szukasz nie drogiego zestawu, w przypadku Logitech może dopadniesz coś w dobrej cenie z shifterem.
Hori nie kupuj bo to jest zabawka dla dzieci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: wibracje są kompletnie zbędne, w kierownicy liczy się promień skrętu i Force feedback.
Obie kierownice mają blisko 3 pełne obroty, a ta zabawka od Hori nie ma żadnego pełnego obrotu - bardzo słabo.
Do tego dochodzi cały Force Feedback - Hori go nie ma wcale co czyni z tej kierownicy zabawkę dla dzieci. Za to ffb w Thrustmaster i Logitech zapewni ci zakwasy w rękach grając w F1/asseto corsa/Dirt rally
@sodomek: Ale o jaki dokładnie model Thrustmastera lub Logitecha chodzi? jest sporo różnych modeli - tańszych i droższych....jakoś mam wrażenie że pełne obroty kierownicą nie będą mi jakoś specjalnie potrzebne no ale w sumie się nie znam więc chyba lepiej dopłacić do droższego i lepszego sprzętu niż później kupować drugi raz.