Wpis z mikrobloga

@zaloz_konto23: Pisałem wcześniej 8 lat, przy czym od 2 lat już nie widzę różnic, więc pewnie osiągnąłem ten mityczny "maks genetyczny". Po prostu bywały okresy masy na których byłem silny, bo byłem w nadwyżce, potem redukcja, i okazywało się, że mięśnia praktycznie nic nie przybyło.
@dsomgi00: Da Costa TV na youtubie. Polski czarny youtuber, natural. Staż większy od Ciebie, do tego dieteteyk a siłownia to jego życie. Zobacz sobie jak wygląda natural i jakie ma limity genetyczne. Nie pisz farmazonów że nic nie leci/leciało bo śmiać mi się chce. Udzielam się na forach, troche wiem o co w tym wszystkim chodzi i pisząc że jesteś naturalem tylko się ośmieszasz. Bomba i doping już dawno przestała być
@nexe: Wiem, oglądałem Da costy Q&A jak jeszcze fitness youtubowy raczkował. Jego problemem jest to, że jest wysoki i ma długie kończyny przez co natural ma ciężko na taką rame narzucić mięsa. Tak jak mówiłem nie zależy mi na tym, żeby mi ktoś wierzył w naturalność, badania sobie zrobie tak czy tak dla siebie bo będzie jeszcze weselej jak się okaże, że mam np. testa w dolnych widełkach.
Po za tym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5

@nexe: kazdy czlowiek ma inne limity genetyczne, mozliwosci budowania masy, gromadzenia tluszczu itd, czasami trafiaja sie freaki u ktorych kombinacja roznych cech daje nieziemski wyglad, trafiaja sie tez tacy, ktorzy nawet wbijajac gram towaru musza miec dopiete wszystko na ostatni guzik zeby wygladac dobrze, a nie tylko byc spuchnieci.
Dyskusja o tym czy op jest na towarze czy nie, jest zupelnie bez sensu, Tobie moze sie wydawac ze widziales tyle zdjec
@nexe: cytując @dsomgi00:

178cm/82kg/23 lata


Tyle to ja mialem po 3.5 latach stażu; no różnica 1 cm zaczynając jako 120 kg wieprz przed 30stką z 28 cm w łapie. Dosłownie naturalnie doszedłem do takiej samej wagi i podobnego BF (możliwe, ze inaczej rozłożonego jak i rozłożonej inaczej masie mięsniowej, gdzie ja miałem zapewne bardziej #!$%@? nogi), a że nic nie leciało to dokumentowalem od 1 dnia na siłce tutaj no
Kasahara - @nexe: cytując @dsomgi00: 

 178cm/82kg/23 lata

Tyle to ja mialem po 3...

źródło: comment_16406424719nyjhQEv5OeqcEJPiPx4DU.jpg

Pobierz
@Kasahara: No ty masz nogi #!$%@?, ja mam w udzie 65cm może na ten moment. Ja zawsze miałem predyspozycje do góry i cisnąłem w szczycie formy na masie przy 93kg 165kg na klate w dodatku na ciężarach eleiko i gumowej sztandze eleiko dwubojowej która sprężynuje, a siadałem za to jedynie 220kg, co przy takiej klacie jest śmiesznym wynikiem. Ale ludzie wiedzą lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam
dsomgi00 - @Kasahara: No ty masz nogi #!$%@?, ja mam w udzie 65cm może na ten moment....

źródło: comment_164064275869HgxeQ9Cg4B29berXdRNh.jpg

Pobierz