Wpis z mikrobloga

Partner na wesele i laska do mnie 1,5 tys PLN + koszty podróży za 1 dzień i 2 tys + koszty podróży za dwa dni chyba oszalała typiara ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już dziwki dla VIP bioro mniej za miły wieczór, a tu chodzi tylko o towarzystwo na weselu XD jeszcze w 2020 ceny na tym portalu oscylowały do 800 zł a teraz typiary śpiewajo od 1,5 tys ja rozumiem kryzys gospodarczy, ale to już przesada XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście podziękowałem, bo nie sram pieniędzmi zeby komus sypnąć 1,5 tys polskich królów ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Pimenista @little_muffin

#wesele #weselezwykopem #zensiezwykopem #partnernawesele #szukajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #oszukujo
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na każdym weselu są ciasta

¯_(ツ)_/¯ i kim będziemy dla siebie?

( ͡° ͜ʖ ͡° ): za aktorstwo bonus

( ͡° ͜ʖ ͡° ):


@smacznyy: za 500 zeta to mogę i być twoją żoną i przynieść jakieś bombelki i udawać, że to nasze ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@smacznyy: widocznie są tacy, co są gotowi tyle płacić :p
Niemniej jednak wolałbym iść sam, bądź wcale niż płacić komuś za takie pajacowanie.

A jak na weselu będzie inna fajna różowa, z którą zaczniesz kręcić, to co? Okaże się że wywaliłeś hajs w błoto?
  • Odpowiedz
@smacznyy: dobra. To przyniese pozytywny test ciazowy (troche ryzykowne, bo moze pomysla, ze to covidowy) i oglosze radosna nowine. ( ) brzuch mam ala ciazowy (szczegolnie po swietach), wiec powinni łyknąć haczyk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smacznyy: ja mogę z tobą iść za 500, ale jestem gruba, brzydka i nie umiem tańczyć i dużo jem, to ludzie się będą na Ciebie głupio patrzeć, czemu ta typiara co z tobą przyszła to tylko siedzi i w-------a. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@little_muffin: cholera, mam już żonę, ale po takim podsumowaniu to dam bym cię chetnie zabrał ;D
  • Odpowiedz