Wpis z mikrobloga

Partner na wesele i laska do mnie 1,5 tys PLN + koszty podróży za 1 dzień i 2 tys + koszty podróży za dwa dni chyba oszalała typiara ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już dziwki dla VIP bioro mniej za miły wieczór, a tu chodzi tylko o towarzystwo na weselu XD jeszcze w 2020 ceny na tym portalu oscylowały do 800 zł a teraz typiary śpiewajo od 1,5 tys ja rozumiem kryzys gospodarczy, ale to już przesada XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście podziękowałem, bo nie sram pieniędzmi zeby komus sypnąć 1,5 tys polskich królów ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Pimenista @little_muffin

#wesele #weselezwykopem #zensiezwykopem #partnernawesele #szukajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #oszukujo
  • 58
@smacznyy kiedyś zabrałem na wesele laskę, którą pierwszy raz zobaczyłem jak po nią przyjechałem. Znałem ja trochę z neta i wiedziałem, że nie jest kandydatka na moją stałą partnerkę, ale do pójścia na wesele jak najbardziej. Koszty jakie poniosłem to jakieś 50zł na kwiaty dla niej. Świetnie się bawiliśmy, tańczyliśmy całą noc. Poszukaj po dalszych znajomych, a nie wydawaj tyle hajsu.