Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
#koronawirus

Chciałem się podzielić tutaj swoimi wrażeniami, otóż jedna osoba z mojej rodziny zachorowała, objawy typowej anginy, gorączka, silny ból gardła. Teleporada, a jakże. Dialog oczywiście zaczęty od pytanie o szczepienie.
-Nie, nie jestem zaszczepiona
-A dlaczego? Boi się Pani? A COVIDA SIĘ PANI NIE BOI?

Skierowanie na test, brak jakiejkolwiek recepty, antybiotyku, nic. Kup se Pani witaminy i syrop.
W dodatku jeden punkt pobrań na cały powiat, czekanie ponad godzinę w kolejce na mrozie. Tak wygląda leczenie.

Takim "lekarzom" co na podstawie pytania o szczepienie stawiają diagnozę można napluć w twarz. Zlecenie na teścik i #!$%@? na pacjenta, w gratisie jeszcze pretensje o brak szczepienia fajzerkiem. A hajs i tak się zgadza.
Jesteście na równi z "panem władzą" co przed świętami zaczepia ludzi w galeriach i wystawia mandaty za brak szmaty.
zgoda_rujnuje - #koronawirus

Chciałem się podzielić tutaj swoimi wrażeniami, otóż je...

źródło: comment_1640607148pmnBFOMCv3sAduY3Ao69FF.jpg

Pobierz
  • 61
@zgoda_rujnuje połowa polskiej służby zdrowia sama nie wierzy w ten chiński katarek, ale opłaca im się siać ferment i nakręcać tą karuzele strachu bo biorą z tego tytułu POTĘŻNE dodatki covidowe. Głupie personel niemedyczny dostanie po 1 stycznia po 5k jednorazowego dodatku, lekarze 100 % wynagrodzenia, ale nie więcej jak 15k MIESIĘCZNIE.

Ten cyrk się nigdy nie skończy.
daeun - @zgoda_rujnuje połowa polskiej służby zdrowia sama nie wierzy w ten chiński k...

źródło: comment_1640608214ObDWoTP8Ddskb3xBRZANJs.jpg

Pobierz
@Borysko_88

Zapalenie błony śluzowej gardła, nierzadko też migdałków podniebiennych (angina), wywołane zakażeniem lub podrażnieniem. 1. Czynnik etiologiczny: zależy od wieku – u dorosłych najczęściej wirusy (90–95%; choroba przeziębieniowa), rzadziej bakterie (5–10%). Za większość przypadków zapalenia bakteryjnego u dzieci odpowiada Streptococcus pyogenes (paciorkowiec β-hemolizujący grupy A – PBHA), u dorosłych często też Fuso­bacterium necrophorum; rzadziej paciorkowce grupy C i G.


Interna Szczeklika 2021.

Zanim zaczniesz pouczać lekarzy, to sam się dowiedz o czym