Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się jak śmieć, bo nie jestem kimś
Otóż mam 25 lat. Niektórzy z moich rówieśników np.:
- mają własne dobrze prosperujące firmy
- kończą np. medycynę czy inne prawo i pracują już dawno w zawodzie
- będą kupować drugi/trzeci samochód, ewentualnie jakiś z salonu
- mają własne mieszkanie i są w trakcie spłacania kredytu

Jak tak porównuje się do nich do czuję się jak śmieć, bo pracuję w korpo za 35zł/h na stanowisku asystenckim, kończę studia i w sumie to tyle.
Wiem, że "do trzydziestki" na pewno jakoś się poprawi moja sytuacja finansowo-życiowa, ale jednocześnie tych znajomych wyżej poprawi się 10x lepiej.

żyć się odechciewa
#zalesie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c8aefc0ed247000a91f596
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 138
  • Odpowiedz
104283: O chłopie. Ja studia musiałem rzucić na 1. roku, bo rodzina miała wybór - albo studiuje ja, albo siostra. Od 10 lat pracuje w MPK za stawkę trzy razy niższą od twojej. Siostra zmarła niedługo po studiach. Z tego wszystkiego zostałem bez studiów, bez perspektyw i bez własnego mieszkania.

Jak zjadę do zajezdni, pójdę się ochlać. Przez ciebie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: na 3 semestrze najlepiej po co 3 rok xd gloryfikowane sekretarki znaczy sie tak? Czy chcesz powiedziec ze mozna #!$%@? 10 lat nauki aplikacji itd prawnika ktory sie rozkreca po 30tce zawodowo bo wilczyce z Sosnowca robia robote
  • Odpowiedz
na 3 semestrze najlepiej po co 3 rok xd gloryfikowane sekretarki znaczy sie tak? Czy chcesz powiedziec ze mozna #!$%@? 10 lat nauki aplikacji itd prawnika ktory sie rozkreca po 30tce zawodowo bo wilczyce z Sosnowca robia robote


@ostr: ale o #!$%@? ci chodzi gościu xD mniej więcej tak to wygląda. Praca prawnika to nie serial z Hollywood. 3/4 spraw to jakieś gówna o rozwody czy inne alimenty, które robią taśmowo
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania najpierw poczytaj trochę książek o filozofii i się zastanow czy twoje priorytety są coś warte i naprawdę sprawia że poczujesz się szczęśliwy. Ogólnie z twojego wysrywu wynika że chcesz się czuć lepszy od innych i osiągnąć jakiś amerykański sen, bogactwa sukcesu i z garażem pełnym sportowych aut, sorry ale życie tak nie wygląda, to że garstka ludzi ma łatwo w życiu i podjęła dobre decyzje nie swiadczy o tym że ty
  • Odpowiedz