Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się jak śmieć, bo nie jestem kimś
Otóż mam 25 lat. Niektórzy z moich rówieśników np.:
- mają własne dobrze prosperujące firmy
- kończą np. medycynę czy inne prawo i pracują już dawno w zawodzie
- będą kupować drugi/trzeci samochód, ewentualnie jakiś z salonu
- mają własne mieszkanie i są w trakcie spłacania kredytu

Jak tak porównuje się do nich do czuję się jak śmieć, bo pracuję w korpo za 35zł/h na stanowisku asystenckim, kończę studia i w sumie to tyle.
Wiem, że "do trzydziestki" na pewno jakoś się poprawi moja sytuacja finansowo-życiowa, ale jednocześnie tych znajomych wyżej poprawi się 10x lepiej.

żyć się odechciewa
#zalesie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c8aefc0ed247000a91f596
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 138
wieloletnie prace w zawodzie prawnikow medykow na studiach xD


@ostr: ale jaki to problem? Mam koleżanki trzecim roku prawa co właściwie same ogarniają całe kancelarie, dokumentacje, jeżdżą do sądu z papierami itd. tylko nie reprezentują klientów na sali bo nie mogą, a tak poza tym to normalnie pracują jako prawnik i mają po 22 lata. Więc to nie jest jakieś kosmiczna abstrakcja żeby mieć 25 lat, kończyć prawo i zaczynając aplikacje
mają własne dobrze prosperujące firmy


@AnonimoweMirkoWyznania: Szkoda, że nie widzisz ile kosztuje to ich nerwów podczas przepychanek ze skarbówą i całą resztą legislacyjnej sraczki rządu.

kończą np. medycynę czy inne prawo i pracują już dawno w zawodzie


@AnonimoweMirkoWyznania: 25-letni człowiek "dawno pracuje" jako lekarz xDDDDDDDDDDDDDD Jednorożców w tej bajce nie było?

- będą kupować drugi/trzeci samochód, ewentualnie jakiś z salonu

- mają własne mieszkanie i są w trakcie spłacania kredytu