Wpis z mikrobloga

@XKHYCCB2dX: Trochę dziwnie to wygląda gdy parowóz jest długi jak połowa jego składu.
Jeszcze dziwniej gdy wagony przedwojenne, a parowóz to już produkt made in PRL.
Szkoda że nie ma żadnej Ok1 czy Ok22 na chodzie.
  • Odpowiedz
@Michal9788: grunt, że w ogóle jest parowóz na chodzie. Dla osób nieobeznanych liczy się, że jest parowóz.
Btw, w takiej Korei Południowej nie mają żadnego czynnego parowozu, a muzeum kolei mają takie sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XKHYCCB2dX: dojechałeś z Grodziska do Szreniawy przed ciuchcią?
@choochoomotherfucker
Latem nie polecam, zimą nie miałem okazji. Siedzenia w tych wagonach są podobne do ortopedii w kiblach tyle że drewniane. Wolałbym sukę z bipom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanPrzewodniczacy: ogrzewanie jest z parowozu
@Yrek90: udało się go wyminąć chociaż nie wiem w którym momencie. Planowo miał mieć postój w Grodzisku, ale ku mojemu zdziwieniu minął stację bez zatrzymania. Miał postój w Granowie albo Stęszewie, bo musiał puścić szynobus z Poznania do Wolsztyna, który miał opóźnienie. Normalnie na luzie można wyprzedzić parowóz na tej trasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XKHYCCB2dX: w sumie przy Vmax 70km/h parowozu to na luzie. Dam znać jak pojadę to też mnie nagraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanPrzewodniczacy nie wiem jaki to typ wagonu ale widziałem, że mają małe kominki z których leciał dym więc chyba jakieś piece w środku mają.
  • Odpowiedz