Wpis z mikrobloga

  • 280
Rady zaczynającym na siłce:
1. Nie musisz czekać nowego roku, by się zapisać
2. Nie musisz oznajmiać na socjalach, że zacząłeś ćwiczyć
3. Nie musisz wydawać kasy na suple
4. Nie potrzebujesz trenera osobistego zacznij od fbw z neta, a o technikę popytaj na siłowni gwarantuje, że bardziej doświadczeni doradzą
5. Po miesiącu jedyne co zrobisz to zakwasy, ćwicz dalej
6. Nie potrzebujesz markowych ciuchów wystarczy stara koszulka i spodenki
#mikrokoksy
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bubsy3D:
7. Weź ręcznik z sobą
8. Po skończeniu ćwiczeń doprowadź stanowisko do stanu zanim przyszedłeś.
9. Ludzie mają w------e w ciebie.
10. Nie rób zdjęć w lustrze po pierwszym treningu.
  • Odpowiedz
11. Weź klapki. Jedyne co musisz sobie kupić to buty zmienne, ale za 50zł z decathlony stykną albo nawet nie musisz, bo w skarpetkach też można ćwiczyć.
  • Odpowiedz
  • 29
19. Nie musisz podnosić ton, lepiej żebyś brał mniejsze ciężary i robił ćwiczenie poprawnie.
20. Regeneracja po treningu to najlepsze co możesz zrobić. Nie ćwicz na początku za często.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D:

4. Nie potrzebujesz trenera osobistego zacznij od fbw z neta


Skąd mam niby wziąć tego friend with benefits jak mam brzydki ryj? Trzeba się z nim r----ć po treningu?
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: @Ayessare:

4. Nie potrzebujesz trenera osobistego zacznij od fbw z neta, a o technikę popytaj na siłowni gwarantuje, że bardziej doświadczeni doradzą


No właśnie, może rozwiniecie temat czy zaczynać samemu czy jednak ogarnąć sobie na początku jakiegoś trenera? Jeśli ta druga opcja, to jak znaleźć kogoś sensownego? Co jak ktoś ma trochę problem z plecami i nie chce sobie robić krzywdy nieświadomie? Z góry dziękuję za odpowiedzi
  • Odpowiedz
@zapalki: rozpoczęcie samemu wymaga dużego researchu poprawnej techniki, jak myślisz że sobie nie poradzisz to lepiej nie słuchać ludzi co mówią żeby zapytać kogoś obok bo to mega loteria, masz większe szanse że trafisz na kogoś kto sam nie zna poprawnej techniki i znaleźć instruktora,.przynajmniej na start
  • Odpowiedz
@basalyk44:

Skąd mam niby wziąć tego friend with benefits jak mam brzydki ryj? Trzeba się z nim r----ć po treningu?


Ale on napisał fbw a nie fwb ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz