Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nie wiem czy było ale jak ktoś ma TV od #tcl (ja mam C725) i chce go używać pod #iptv przez aplikację #tivimate i tnie obraz i występuje klatkowanie obrazu to mi pomogło włączenie "odtwarzanie tunelowane" I problem zniknął ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ps. Sprawdzone na 3 tv od #tcl
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83: ostatnio kupiłem ten telewizor ale nie znalazłem opinii że ma problemy z odtwarzaniem iptv. Przez to kupiłem dodatkowo Canal+ boxa 4k bez zagłębiania się w temat. A że wczoraj miałem chwilę czasu to próbowałem klikać po opcjach i trafiłem ( )
@dewx: I super. Ja kiedyś rodzicom kupiłem jakiegoś najtańszego TvBoxa ale lubiał się zawiesić. Mieli w planie zmienić telewizor w przyszłości więc nie pchałem się w nic drogiego. Przy wymianie poleciłem im TCLa po podobno fajne, tanie i maja Androida. Po kupnie okazała się, że ani tivimate ani SPITV nie idą bo klatki straszne i zostali z nowym TV i boxem. Zacząłem czytać i wtedy okazało się, że "ten typ tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShadowKos: ogólnie sprzęt całkiem spoko jak za tą cenę, z płynnością obrazu problemu nie zauważyłem, czerń też ujdzie w tłoku, ale sporo osób narzeka na problemy z podświetleniem, mi całe szczęście trafiła się dobra sztuka, ale i też przesadnie nie zwracam na to uwagi.
@dewx: Oki dzięki za informacje. W poniedziałek jeszcze ruszę do sklepu zobaczyć na żywo. Chociaż i tak oglądanie w sklepie daje mylne wrażenia ze względu na światło