Wpis z mikrobloga

Powrót na święta w rodzinne strony, spotkanie przy drinku ze znajomymi, którzy porozjeżdżali się po całej Polsce. Każdy mieszka w jakimś dużym mieście Polski. Na 30 osób z 15 chce w nowym roku kupić mieszkanie. Reszta dalej zbiera na wkład i planuje to w późniejszym czasie. I to tylko w moim gronie. Brak popytu, będą spadki kochani xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #mieszkanie
  • 20
to wróć za rok i podaj ile rzeczywiście kupiło to mieszkanie, bo między chcieć a móc jest dość duża różnica.


@jfrost: Dał mi ten komentarz sporo do myślenia... Zwróć uwagę, że jest ogromna różnica między "obudziłem się w wieku 30 lat z myślą, że przydałoby się kupić mieszkanie, ale nie mam żadnych oszczędności ani dobrze płatnej pracy, więc czuję, że jestem w d*** i jestem sfrustrowany, bo teraz będę ciułał na
Klepcie się po plecach dalej. Widzimy się 4.01 po posiedzeniu RPP. Mick i spółka okaże się że mają rację. Ciekawe czy będzie Was stać na gest żeby ich przeprosić j przyznać im rację xD
Ciekawe czy będzie Was stać na gest żeby ich przeprosić j przyznać im rację xD


@panstolec: No no, szczególnie jak mam kredyt na stałej stopie procentowej i przez to w nosie wzrost stóp, to na pewno polecę ich klepać po pleckach za dobre wróżenie z fusów i stwierdzenia, że się zesram i popłaczę, jak stopy podniosą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O możliwości wzrostu stóp procentowych mówi się