Wpis z mikrobloga

Pierwszy szok kulturowy po przylocie do PL. Poszedlem do Media Expert kupic nowego Macbooka, spytalem sie pana z obslugi klienta czy gwarancja dziala poza PL, jego odpowiedz a raczej #!$%@?: “A co Pan mysli??!! A skad ja mam wiedziec?!! Prosze sobie sprawdzic z Apple, Pan chyba sobie zarty robi!”. Zglupialem i z podkulonym ogonem wyszedlem ze sklepu z taka mina ( _) . Sklep we Wroclawiu w galerii dominikanskiej. Welcome to Poland, welcome to polski customer service ( ͡° ʖ̯ ͡°)Tutaj niestety zyjac walczysz, za takie cos w kazdym normalnym kraju typvby na zbita morde wylecial. Sprawdzilem nawet recenzje na google i same 1/5 byly od obcokrajowcow nt. obslugi klienta. Wesolych swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #uk #obslugaklienta
  • 68
  • Odpowiedz
@ksos: Popatrz... skończyłeś studia, masz dobrą prace, pewnie uważasz się za inteligentnego człowieka, zaradnego.
Jak chcesz sobie dalej radzić jeżeli nie potrafisz postawić się przegrywowi? Potem sie dziwicie, że kobiety zdradzają, albo olewają, że w pracy za kogoś coś robicie, albo szef sie uwziął...
Znam już takich co wychwalają uk pod niebiosa wśród znajomych, a jak trzeba sie wykłócać z ubezpieczelnią, albo dostawcą internetu, który nie działa, albo z firmą, która
  • Odpowiedz
  • 4
@azurro: doskonale rozumiem tutejszy rynek i mentalnosc (koninkutralizm) i swoje przeszdlem, pare domow kupilem i sprzedalem, pare prac takze mialem i z roznymi ludzmi pracowalem i konfilkotow musialem rozwiazac. Ale w zyciu nie pomyslalem zeby isc do sklepu z nastawieniem bojowym, przeciez to jest #!$%@? chore zeby tak sie odnosic.
  • Odpowiedz
@ksos: ostatnio byłam z mamą w rtv euro agd i mama chciała obejrzeć wystawowy odkurzacz, którego egzemplarz wcześniej zamówiła z odbiorem własnym. Pracownik odpowiedział "tam są" po czym poszedł w inną stronę.
Pracowałam kiedyś w obsludze klienta i nie wyobrazam sobie tak zlać klienta!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksos: #!$%@?, do biedronki tez idziecie i pytacie o alergeny w serku wiejskim bogu ducha winnej Krysi, bo tam pracuje? XD
  • Odpowiedz
@ksos:
Podpowiem: jakbys nie wyszedl z podkulonym ogonem, tylko goscia nalezycie ustawil do pionu i rozbil sprawe o managera / samo Apple to ten wiesniak i tu, nawet w tym obsranym Wroclawiu, by juz dlugo nie popracowal.
  • Odpowiedz