Wpis z mikrobloga

Pierwszy szok kulturowy po przylocie do PL. Poszedlem do Media Expert kupic nowego Macbooka, spytalem sie pana z obslugi klienta czy gwarancja dziala poza PL, jego odpowiedz a raczej #!$%@?: “A co Pan mysli??!! A skad ja mam wiedziec?!! Prosze sobie sprawdzic z Apple, Pan chyba sobie zarty robi!”. Zglupialem i z podkulonym ogonem wyszedlem ze sklepu z taka mina ( _) . Sklep we Wroclawiu w galerii dominikanskiej. Welcome to Poland, welcome to polski customer service ( ͡° ʖ̯ ͡°)Tutaj niestety zyjac walczysz, za takie cos w kazdym normalnym kraju typvby na zbita morde wylecial. Sprawdzilem nawet recenzje na google i same 1/5 byly od obcokrajowcow nt. obslugi klienta. Wesolych swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #uk #obslugaklienta
  • 68
@Tytanowy_Lucjan: dokładnie, niedawno szukałem pracy i byłem na rozmowach w 3 sklepach RTV. W żadnym nie zapytali mnie na jakim sprzęcie się znam, za to wszędzie pytali jaki produkt dodatkowy zaproponował bym komuś kto kupił telewizor albo prosili żebym pokazał jak sprzedaję długopis. Serio, #!$%@? długopis. W każdym sklepie dosłownie to samo.
Święta w Polsce takie są, że wszyscy przed nimi podminowani chodzą i wkurzeni. Kupowałem sobie ostatnio z niższej półki cenowej (słuchawki na bt) w tym rzułtym sklepie i nawet sprzedawca mi lepsze jbl-ki zaproponował niż te co mi wpadły w oko... #inflacja łączy ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ksos: Czemu wyszedłeś z podkulonym ogonem? Tak trudno #!$%@?ć gościa i sprowadzić na ziemie? Przecież to nie żaden orzeł intelektu, król sarkazmu, tylko pracownik elektromarketu XD Słuchaj pajacu, tak to sobie możesz ze swoją babą rozmawiać, jesteś tu jak dupa od srania żeby udzielać takich informacji, jak nie to #!$%@? robić burgery w macu, chyba, że to cie przerasta, powinienem teraz omówič twoje kompetencje z kierownikiem, ale nie chce żeby cie
@azurro: nie chodzi mi o brak informacji, 5 sekund w google i bym wiedzial. Nie mam w naturze byc arogancki czy agresywny a sposob w jaki na mnie naskoczyl zwalil mnie z nog i mialem na twarzy omg. Nie to ze sie boje ludzi (brazowy pas bjj, kalafiory na uszach i 90kg here) ale takiej opryskliwosci od czlowieka dawno nie widzialem i po prostu zglupialem. Pewnie praca z domu od 5
@Voltix: kompletnie nie chodzilo mi o cene, sprawdzilem dzisiaj i w UK tanszy, potrzebowalem cos nagle Unixowego bo mam maly ptojekt do zrobienia w wolne.
@ksos: Bo polacy to komuchy #!$%@?, tu każdy każdego rucha od dziecka dlatego są wiecznie #!$%@?. Kraj jak kraj ludzie to #!$%@? #!$%@?, znajdzie słabszego to oszuka, wyrucha kopnie, jak leży i opluje ze śmiechem, a później płacze że jego silniejsi i politycy ruchają. Wszystko ocieka nienawiścią i pluje jadem, ludzie są tacy jak im jest na świecie, a w polsce jest #!$%@? i nie przez to że zarabia się mało,
Pobierz
źródło: comment_1640445917tsiGOR1HshypJZR1cZHa4G.jpg