Wpis z mikrobloga

Pierwszy szok kulturowy po przylocie do PL. Poszedlem do Media Expert kupic nowego Macbooka, spytalem sie pana z obslugi klienta czy gwarancja dziala poza PL, jego odpowiedz a raczej #!$%@?: “A co Pan mysli??!! A skad ja mam wiedziec?!! Prosze sobie sprawdzic z Apple, Pan chyba sobie zarty robi!”. Zglupialem i z podkulonym ogonem wyszedlem ze sklepu z taka mina ( _) . Sklep we Wroclawiu w galerii dominikanskiej. Welcome to Poland, welcome to polski customer service ( ͡° ʖ̯ ͡°)Tutaj niestety zyjac walczysz, za takie cos w kazdym normalnym kraju typvby na zbita morde wylecial. Sprawdzilem nawet recenzje na google i same 1/5 byly od obcokrajowcow nt. obslugi klienta. Wesolych swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #uk #obslugaklienta
  • 68
@SamiecSigma tylko z tą specjalizacją też lipa. Bylem w sklepiku LG. Chciałem rozejrzeć sie na żywo w telewizorach oraz zobaczyć monitory. Mam już podstawowe info bo poczytałem sobie w necie, od sprzedawców w specjalistycznym sklepie chciałem dowiedzieć się więcej. I nic z tego nie wyszło - pytam o modele a ci przy mnie szukają specyfikacji w necie. Sklep pusty więc wszyscy z obsługi praktycznie podeszli do babeczki z którą gadałem ale skończyło