Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawia mnie skąd w tym kraju jest taka presja na związki? Co raz widzę posty, że jestem sam, że chady mają lepiej. Nie. To wy jesteście sami, bo tak chcecie. Ja jestem sam, bo tak chcę i chciałbym. W związku myślicie, że jest lepiej? Nie, jest zdecydowanie gorzej. O czym nikt tutaj nie napisze. Nikt kto ma kobietę nie zdradzi dlaczego ją ma. Nikt nie pomoże. Bo taka natura tych ludzi. Człowiek wolny to dla nich obiekt pogardy. Stąd udzielają takich porad na forum których by sami sobie nie udzielili, żeby inny miał gorzej. Taka to wojenna natura tych ludzi. Bo wiedzą, że związek to bagno. Bagno w którym istnieją z społecznego przymusu. Nie macie go? Cieszcie się i radujcie.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c57b33ddfc93000ae0e959
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
dewfrefgrefgref: dzbanie to jest presja-natury-nie oszukasz. Możesz być #!$%@? psychicznie o strony kontaktu z ludźmi ale przyciągania do drugiego człowieka w żaden hui nie pozbędziesz się, a osoby które tego przyciągania nigdy odczuły w prawidłowy sposób, osoby które nawet nie wiedza co to za siła, błądzą, męczą się same nie wiedzą dlaczego

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: może dlatego nikt nie udzieli sensownej rady skąd ma kobietę bo sako mu to wyszło i nie tak na prawdę nie wie.

Powody są różne ja mam kobietę bo się jej spodobałem fizycznie a potem jeszcze się okazało ze jestem bardzo fajnym facetem W JEJ OCZACH. W oczach jakiegoś mirasa z wykopu mógłbym być zjebem.

Dlatego ciezko udzielić rady to zrobić by być w związku - zbyt dużo czynników. Już