Wpis z mikrobloga

Ale serio, kto akurat wtedy oglądał strima to wie że był cel i mowa by sprowadzić bezdomnego a nie dać mu ten hajs. Można na niego pluć ale nie akurat z tego powodu bo zrobił dokładnie to co zapowiedział. Cały czat wtedy pisał że dobry pomysł z bezdomnym na live, i nie wiem czy po prostu wszyscy zrozumieli że chodzi o 1000 zl dla bezdomnego czy wiedzieliście że chodzi tylko o zaproszenie go a teraz z czystej złości każdy pisze że inny był cel lol

To że tak krótko był to inna sprawa i do tego można sie #!$%@?ć
#patostreamy #danielmagical
  • 13
Skoro tak bierzemy pod uwage sytuacje, to dajmy na to ze Daniel powiedzial ze go ubierze pojedzie z nim do fryzjera, ze kontakt bedzie utrzymany i ogolnikowo cala ta kasa bedzie sie obracala wokol bezdomnego, jestem przekonany ze chlop dostal od Fasa 100zl i flache i tyle widzial uprzejmosci od Daniela, jeszcze to skrocenie czasu pobytu gościa, no żart
@koza19921117 nie napisałem nic na temat twojej interpretacji tylko odnosze sie do tego co Daniel mówił podczas streama, że On te pieniądze przeznaczy na szerokie spektrum możliwości, fryzjer, odzież, jakiś nocleg, jedzenie a koniec końców jak to gruby, wypiął się bo mu nie spasowała ogólna sytuacja i presja
@Amf3niak: To czemu w ogóle zacząłeś pisać bo widocznie zgadzamy się. Że nie miał mu dać tego hajsu i tylko był cel na sprowadzenie go a nie tak jak większość mówi że miał mu go wręczyć. I też tak jak ty, tylko w skrócie napisałem że można się #!$%@?ć że tak krótko był ale nie do głównego postulatu
@koza19921117 wypowiadam się bo gruby mimo wszystko kase miał przeznaczyć na ubranie wyżywienie bezdomnego a okazuje sie że On te kase przytuli a w poniedziałek zapomni że miał szukać kogoś do prowadzenia streama i tak sie zycie toczy, ogólnie #!$%@? czy On te kase #!$%@? czy nie, ale żeby chociaz raz był szczery, możemy sie spierać czy On te kase mial dac bezdomnemu czy przekazać na rzeczy materialne dla bezdomnego, ale dochodzimy