Wpis z mikrobloga

@Karlovsky Tak, może być. Nie śledzę aż tak bardzo nowej twórczości Rycha bo jak dla mnie się wypalił juz dawno i leci na wypracowanej marce (i słusznie!). Ale te remastery ani jakoś bardzo nie przyciągają uwagi, lekko przerobione stare bity z minimalnie zmienionymi tekstami i tą nową Ryśkową manierą wokalną. Ale zwrotka Gandziora mi podpasowała tylko nie pamiętam co to był za track, chyba Głucha Noc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fan_comy: Też nie jestem wielkim fanem Rysia, ale IMO ten album strasznie słaby. Taki typowy odgrzewany kotlet, stare tracki nagrane jeszcze raz na odświeżonych bitach. Jeszcze w niektórych momentach pozmieniał słowa i artykulację w taki sposób, że zamiast wprowadzić jakąś świeżość to brzmi to gorzej niż na pierwotnym albumie. Za to Tede bardzo fajnie podszedł do tematu z tym sportem nowym. Wziął biciory z 2000s i nawinął na tym nowe numery
@Karlovsky też uważam, że w tych remasterach Tedzik nie dość, że narzucił tempo (Katowice listopad, sztama z Borixonem), to jeszcze podniósł wysoko poprzeczkę robią nowe tracki. Kurde, naprawdę jestem od zawsze #teamrychu ale Tedas odjechał już dawno w tym wyścigu a RAP z zadyszką próbuje nadążyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: Dokładnie! Chociaż osobiście nie siadają mi te nowe albumy TDFa to jednak trzeba mu przyznać jedno, że gość jest na scenie od zawsze i tak jak napisałeś wyprzedził tą grę już dawno. No i szacun do Ciebie za obiektywne podejście do tematu, a nie 'wiecie co z nim zrobić' ;P