Wpis z mikrobloga

Ostatnio w #pracbaza zrobiła się dyskusja. Jedna z naszych Grażynek jechała autem prosto a przed nią był korek do McDonaldsa. Tak się zdenerwowała na stojących w korku do McDrive, że zadzwoniła po straż miejską. Jej zdaniem było to tamowanie ruchu bo nie muszą jeść w maku tylko robią zbędny paraliż ruchu i należał się im mandat.

Czy stanie w korku aby zjechać do lokalu zalicza się do tamowania ruchu i powinni dostać mandat?

#motoryzacja #prawojazdy #polskiedrogi
Pobierz
źródło: comment_1640168437SokxMTp9G51LDO6hBLl32p.jpg
  • 95
@SzubiDubiDu: to #!$%@? równie dobrze mozna stwierdzic ze 3/4 powodów dla ktorych ludzie gdzies jeżdzą nie są pierwsza potrzebą, czyli gdyby w ogole przestali jezdzic to nie byloby w ogole korków. Niech najlepiej po drodze jeżdza tylko autobusy i karetki. Bo przecież nie musza samochodami jezdzic. Zadne łamanie prawa, grazyna #!$%@? grazynowanie i tyle.
miałem podobny problem ale sytuacja była na kopalni . Policja przyjechała i potem wezwała zarząd dróg i kopalnia miała zapewnić więcej miejsca dla ciężarówek żeby nie blokowały drogi. I nagle kopalnia zaczęła wpuszczac więcej aut pod załadunek


@kellerman: Również uważam, że za taką sytuację odpowiada głównie Mac. Jeżeli zdarza się to regularnie, to zarządca drogi powinien zażądać od właściciela obiektu dostosowania parkingu albo innych operacji zaradczych.
@Elaviart: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdź sobie lepiej partnerkę, a nie wylewasz frustracje na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Jak nie masz argumentów to nie wchodź w dyskusje.

A jeśli potrafisz na podstawie jednej wypowiedzi stwierdzić, jak, kto się uruchamia i wobec czego to zacznij robić badania i książki pisać.

Co do srania to się wstrzymam bo papier drożeje xD
@SzubiDubiDu:
Hmmm, a to co jest tutaj napisane nie odnosi sie czasem do tej sytuacji?

Dz.U.2021.450 t.j.

Art. 49. [Zakazy zatrzymania i postoju]

1. 4)

na jezdni wzdłuż linii ciągłej oraz w pobliżu jej punktów krańcowych, jeżeli zmusiłoby to innych kierujących pojazdami wielośladowymi do najeżdżania na tę linię;


Jeśli tak, to ten po skosie powinien dostać mandat ( w zadnym wypadku nie odnosi sie do niego "zatrzymanie z powodu warunków ruchu
@WilliamKid: Śmiesznie nieudolne próby obrażenia mnie w reakcji na ewidentne zesranie się oczywiście pomijam.

Nie wiem tylko o jakich argumentach mówisz, skoro wkleiłem nawet cytaty fragmentów po których można łatwo poznać mizogina czy zwykłego spierdoksa. Mówiąc o argumentach masz na myśli gimbusiarskie teksty o znalezieniu kobiety czy poziomie frustracji? Może od razu "twoja stara śmierdzi"? xD Po prostu patrz pierwszy akapit.
@Elaviart: Nie czuję potrzeby żeby Cię obrażać.
Moim zdaniem to Ty się zesrałeś bo nie klaszcze, że wyżej przedstawiona Grażynka zadzwoniła na straż miejską, a Ty bez pokrycia #!$%@?łeś się o moje zdanie.

Masz Mireczku jakieś chore hobby. I to akurat można stwierdzić po ilości jadu.

A nie jesteś frustrowany skoro prowadzimy tu dalej tą nic nie wnoszącą wymianę zdań?

Wolałbym życzyć Wesołych Świąt ale może być od razu „Twoja stara