Wpis z mikrobloga

powiedział, że ludzie są toksyczni co za HIPOKRYTA! Jeszcze mówi, że usuwa Toksycznych ludzi, to usuń siebie Oskarku, najbardziej toksyczny jesteś ty. #axeliocontent
Lardor - powiedział, że ludzie są toksyczni co za HIPOKRYTA! Jeszcze mówi, że usuwa T...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę hipokryta, bo sam go tutaj komentowałem. Ale najlepsza kara dla tego downa będzie brak reakcji i zainteresowania jego osoba i spadek z wszystkiego. Retro scena w jego wykonaniu boli strasznie…
  • Odpowiedz
@Lardor: zawsze pękam ze śmiechu jak koleś którego własna matka niechce na święta mówi o toksyczności xD. Gdzie ci wszyscy kumple którzy przewinęli się przez jego strimy? Jakby akselek naprawdę dbał o tamtą dziewczynę to może dziś by żyła.
  • Odpowiedz
@Lardor: jego fani zazwyczaj są jeszcze bardziej niedorozwinięci niż on co widać po komentarzach w których większość nie potrafi napisać poprawnie zdania w języku polskim.
  • Odpowiedz
@Lardor: kuca banują na jakiejś grupie - TOKSYCZNI LUDZIE, BANUJĄ MNIE REEEE
kuc banuje na swoich g---o grupach - BANUJĘ ICH BO SĄ TOKSYCZNI
kuca złom obsrywają na grupkach - PO CO ONI SĄ NA GRUPIE JAK IM SIĘ POLONEZ NIE PODOBA REEEE
kuc lamiący i przeklinający w co drugą gierke na swoich stremach - CO ZA GÓWNA TE GRY NA PSX, JA PRL, W------E MAM W TE GRY
  • Odpowiedz