Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się nad kupieniem sobie złotego łańcucha ze splotem królewskim (bizantyjskim) lub ewentualnie kordel. Powie mi ktoś jak to najlepiej zrobić tj, kupić w internecie czy zamówić gdzieś u jubilera (przy czym jeśli tak to czy lepsza będzie sieciówka czy drobny jubiler)? Który jubiler jest najtańszy i czy około 4k starczyłoby mi na splot królewski próbki 585 i grubości co najmniej 6mm (długość ma pomniejsze znacznie)? Słyszałem że "dmuchane" (tj puste w środku) łańcuchy są tańsze. W temacie złotej biżuterii jestem niestety zielony więc jeśli ktoś ma wiedzę w temacie to będę wdzięczny za podzielenie się nią ( ͡° ʖ̯ ͡°) #modameska #bizuteria #jubilerstwo #niebieskiepaski #zloto #pytaniedoeksperta #moda #kiciochpyta
Pobierz Kaktus80 - Zastanawiałem się nad kupieniem sobie złotego łańcucha ze splotem królewsk...
źródło: comment_1640098482SySPMFKzbvNUNclO2JQsI5.jpg
  • 54
@programista15cm: No nie wiem, myślę że jednak mało który złodziej jest na tyle bezczelny żeby podbiec i zerwać z szyi, zresztą i tak zawsze noszę gaz i umiem szybko biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i tak jak wyżej wspomniałem, mogę go też ubezpieczyć od kradzieży, zawsze jest jakieś wyjście. Po prostu podoba mi się taki łańcuch i od dłuższego czasu odkładałem na niego pieniądze, więc ciężko
mało który złodziej jest na tyle bezczelny żeby podbiec i zerwać z szyi, zresztą i tak zawsze noszę gaz i umiem szybko biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Kaktus80: to zle myslisz. Mowie CI nie raz szlismy z ekipa i ktos z za winkla od tylu wyskoczyl, podbieg do typa obok mnie i zanim sie odwrocilismy to juz byl za winklem pytanie za ktorym. Rozdzielilismy sie ale nikogo