Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawią mnie albo dziwią ludzie co przez tą medialną nagonkę myślą że jak złapią covida to na 95% idzie się do szpitala i pod respirator więc się szczepią żeby tego uniknąć. Po szczepionce ich rozkłada na 2, 3 dni albo dłużej i tak się źle czują ( z tego co mi wszyscy znajomi którzy się szczepili) Taką gehenne przechodzą 2 razy. A na koniec i tak łapią covida i przechodzą go zazwyczaj tak jak większość czyli gorączka przeleżane kilka dni w łóżku i tyle xD Ja osobiście się nie szczepiłem bo chorobę przeszedłem zanim były szczepienia , przeciwciała mam więc nie widzę sensu jeszcze czuć się cały rozwalony po szczepieniu na coś co i tak mam przeciwciała xD
#koronawirus
  • 14
@KanonJerzy: O tych to nie będę wspominał xD Ostatnio gadałem z kumplem , całkowicie zapomniał że ja się nie szczepiłem bo dopiero o to zapytał na koniec rozmowy. Ale on do mnie z tekstem że nie rozumie czemu zaszczepieni w Polsce nie mają żadnych przywilejów ,że kluby wszystko powinno być otwarte dla zaszczepionych bo jak sam stwierdził nie dlatego że szczepienie działa tylko dlatego że on w sumie bierze udział w
Najbardziej bawią mnie albo dziwią ludzie co przez tą medialną nagonkę myślą że jak złapią covida to na 95% idzie się do szpitala i pod respirator więc się szczepią żeby tego uniknąć.


@lentilek: o to w tym chodzi. Nagonka medialna plus obostrzenia covidowe, które już od dawna nie służą jakiejkolwiek walce z pandemią bezpośrednio, a pośrednio poprzez uprzykrzanie ludziom życia i takie lekkie przymuszanie do szczepienia. Dlatego teraz jak zaczynają kolejne
@lentilek: Ja po każdej dawce szczepionki miałem gorączkę przez około 20h. Tylko gorączkę, która przechodzi i jest spokój.

Covida przechodziłem przed szczepieniem i to było 5 dni gorączki, 3 tygodnie osłabienia i senności non stop oraz kaszel utrzymujący się ponad miesiąc, przy czym w początkowej fazie bardzo uporczywy.

Cała moja rodzina podobnie (rodzeństwo, żona). Moje dzieciaki (przedszkolaki) gorączka i kaszel przez 5 dni. Nie wiem jak ze zmęczeniem, bo u dzieciaków
U mnie tak jak piszesz ci co się zaszczepili i tak przeszli tego covida tak jak ja nieszczepiony i tym bardziej nie widzę takiego sensu szczepienia skoro zaszczepieni zarażają i też ciężko covida przechodzą
@lentilek: Właściwie jak sobie przypominam jak chorowałem, to było nawet gorzej, bo po tych 5 dniach wydawało się, że odpuszcza, a jakoś w 8-9 była runda druga - słabsza i krótsza, ale przez kolejne 2 dni czułem się mega kiepsko i miałem jeszcze słabą gorączkę.
Ja po każdej dawce szczepionki miałem gorączkę przez około 20h. Tylko gorączkę, która przechodzi i jest spokój.


@vipe: za kilka lat zobaczymy czy tylko gorączka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta "szczepionka" jest eksperymentalna, nikt za nią nie bierze odpowiedzialności, nawet producent więc nie masz pewności jakie z czasem może przynieść skutki uboczne.

Szwecja do dziś płaci odszkodowania za skutki uboczne po szczepionce na sars
https://www.dw.com/pl/szwecja-płaci-odszkodowania-ofiarom-szczepionki-przeciwko-świńskiej-grypie/a-19257185

I piszę