Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ze łzami w oczach, że po prawie 15 latach prowadzenia własnej firmy transportowej będzie zmuszony ją zamknąć ze względu na brak zleceń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma już 56 lat i świat komputerów, internetu oraz prowowania swoich usług online jest dla niego czarną magią. Pewnie przez to został w tyle na tle konkurencji.

Ta firma jest dla niego spełnianiem dziecięcych marzeń, dlatego powiedziałem mu, żeby się nie martwił i od nowego roku pomogę mu w znalezieniu klientów.

Być może ktoś z Was potrzebuje usług transportowych lub znacie kogoś kto się rozgląda, dlatego zainteresowanych bardzo proszę o kontakt na priv.

Poniżej zostawiam najważniejsze informacje
-we flocie są 3 samochody dostawcze typu L3
-transport na terenie całej Polski
-dyspozycyjność 24/7 przez cały miesiąc
-TANIO (w aktualnej sytuacji lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic)

Wiem, że na świecie dzieją się większe tragedie, jednak serce mi pęka, gdy tylko przypominam sobie naszą rozmowę. Nigdy go nie widziałem tak przygnębionego.

Dlatego, jak moge prosić to zostawcie plusa, a być może zauważy ten wpis ktoś, kto właśnie rozgląda się za tego typu usługami. Dziękuje.

#lodz #warszawa #wroclaw #poznan #szukampracy #transport #krakow #trojmiasto #katowice #pomocy
BlackBlack - Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ...

źródło: comment_1640059778GngtIUB1eeyNwjMpiAw1ZR.jpg

Pobierz
  • 273
@BlackBlack: Uderz na jakies gieldy transportu online i tam szukaj mu zlecen. A dlugofalowo naucz go jak to dziala i niech sam ich uzywa.
Na start nabpewno tez dobrze grupy na FB i OLX tak jak wczesniej pisali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackBlack: tak jak już kilka osób pisało ogarnij trans .eu - to pozwoli Wam na początku na kontakt ze spedycja mi, a jak będą zadowoleni to później będą sami dzwonić czy nie mają wolnego auta. Osobiście odezwę się do Ciebie na PW jakby wskoczyła mi jakaś mniejsza krajówka do wysłania. Powodzenia!
@BlackBlack a może poprostu jako podwykonawca w kurierce? O towar do przewiezienia nie trzeba się martwić, bo popyt jest cały czas. Jedynie omijać mniejsze firmy typu FEDEX czy GLS, bo paczek to oni mają dość mało, więc i zarobek jest mniejszy w porównaniu do DHL, DPD czy UPS.