Wpis z mikrobloga

Oglądałem to dzisiaj i chciałbym powiedzieć, że to jest jeden z #!$%@? filmów świata. Po prostu jest w #!$%@? #!$%@?. Widziałem trylogię ("a Bóg mi świadkiem") ze 40 razy, ale to... To jest coś, jakby ktoś nasrał na tort. Myślałem, żeby rozpisać spoiler, ale #!$%@? Wam w dupę, zobaczcie to sami i cierpcie ze mno. Umarłem w środku po tym filmie a bólu nie da się zapić. Miałem bardzo niskie oczekiwania, ale nawet to przebili. Last Jedi, to przy tym kunszt kinematografii. Wy #!$%@? na Wiedźmina narzekacie, a tu #!$%@? takie coś powstało...
#matrix #film
Pobierz Khraell - Oglądałem to dzisiaj i chciałbym powiedzieć, że to jest jeden z #!$%@? film...
źródło: comment_164004105087Nk50w4kRWqWW9a3izxmw.jpg
  • 54
@Khraell: To może być całkiem dobry film, skoro "kochasz trylogię", przy tak mizernej części drugiej i tragicznej trzeciej. Ja liczę na reboot i takie "what if" i to zapowiada trailer. Tak jakby skręt w trakcie fabuły jedynki w inną stronę, z pominięciem durnych sequeli. Mam nadzieję, że coś takiego dostanę.
@SkrajnieZdegustowany: Może miał jakiś durny kontrakt z WB, bo ze starego castu gra tam tylko Keanu, Carrie i ten ziomek co grał Merowigiana. Cała reszta obsady to laska co grała w Iron Fiscie i dwóch gości kojarzę z serialu Sense8. No i wiadomo, Neil Patrick Harris ¯\_(ツ)_/¯
@gonzo91 no właśnie nie wiedziałem, czy na maxie jest równo z kinem. Najwyżej obejrzę jeszcze raz z różową, choć bardzo tego nie chcę xD Ale ma cierpieć razem ze mną xD