Wpis z mikrobloga

Oglądałem to dzisiaj i chciałbym powiedzieć, że to jest jeden z #!$%@? filmów świata. Po prostu jest w #!$%@? #!$%@?. Widziałem trylogię ("a Bóg mi świadkiem") ze 40 razy, ale to... To jest coś, jakby ktoś nasrał na tort. Myślałem, żeby rozpisać spoiler, ale #!$%@? Wam w dupę, zobaczcie to sami i cierpcie ze mno. Umarłem w środku po tym filmie a bólu nie da się zapić. Miałem bardzo niskie oczekiwania, ale nawet to przebili. Last Jedi, to przy tym kunszt kinematografii. Wy #!$%@? na Wiedźmina narzekacie, a tu #!$%@? takie coś powstało...
#matrix #film
Khraell - Oglądałem to dzisiaj i chciałbym powiedzieć, że to jest jeden z #!$%@? film...

źródło: comment_164004105087Nk50w4kRWqWW9a3izxmw.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khraell: byłem zobaczyć i daje mocne 6/10 albo naciągane 7. Wiadomo było że nie będzie na poziomie pierwszej części chyba że będzie cud (a zaraz za nim koniec świata albo reset symulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też czwarta część nie jest zła. To po prostu nie film o matriksie jak pierwsze trzy części tylko film o neo i trinity a matrix jest tłem.
  • Odpowiedz
@FLAC: Mnie po prostu boli, że z ambitnej serii zrobili kaszankę sci-fi, a postacie z zajebistą głębią jak Smith i Morfeusz, w tym filmie, to jakiś #!$%@? żart. Kumam koncept Neo i Trinity, nic do tego nie mam, ale można to było zrobić lepiej, a nie pisać scenariusz na kolanie w kiblu.
  • Odpowiedz
@Khraell: no tak, brakuje takich scen jak w pierwszym matriksie, z filozofii zacięciem

Sceny akcji też słabe, duży zoom, szybki cięcia, nie czuć mocy jak w oryginalnych matriksach gdzie sceny walki były w szerokim kadrze i nie cięte co sekundę
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@FLAC No I deptanie najważniejszych scen i kwestii z poprzednich filmów. No #!$%@?, wyluzowany morfi, wychodzący z kibla, mówiący "At last"... Tego było sporo, no po prostu tak się nie robi :'(
  • Odpowiedz
@Khraell: mam takie wrażenie, że momentami chcieli być poważni jak 1 matrix, momentami zrobić efekciarski blockbuster jak kino marvella (#!$%@? z fabuła, ma być prosta: źli, dobrzy i oni walczom, ważne żeby była akcja i wybuchy). I dlatego ten matrix 4 się gryzie, bo jest czymś po środku co jednak nie łączy zbyt dobrze tych elementów.
  • Odpowiedz
@FLAC: Dokładnie tak jest. Nie jest to ani kino akcji, ani nie jest to coś, co Cię zmusi do myślenia. A wiadomo, że pośrodku, jest gówno po kotku
  • Odpowiedz
@Whoa: No ja wiem, że na mirko jest multum trolli, ale ja do nich akurat nie należę :D Lubię heheszki, ale są rzeczy, które mnie bolo i czasem mi się tutaj uleje :D
  • Odpowiedz
@Khraell: Tez jestem juz po seansie i rownie zawiedziony. Jedyna troche sensowna argumentacja jaka przeczytalem na reddicie, to taka, ze specjalnie wypuscili taki chlam, bo Wachowski chcial napluc WB w twarz i przy okazji pokazac widzom, ze mimo ze minelo 20 lat, to ludzie dalej sie nie 'obudzili' i teraz licza sie glownie emocje, a nie fakty (tak w koncu dzialala teraz ta nowa wersja Matrixa). Taka meta-meta-meta xD
  • Odpowiedz
@gaiden: Tam był na początku filmu jakiś tekst, że "WB chce kolejną część gry, niezależnie od tego czy będzie miała sens czy nie" :D Więc może jest w tym jakiś ziarno prawdy :P
  • Odpowiedz