Wpis z mikrobloga

Oglądałem to dzisiaj i chciałbym powiedzieć, że to jest jeden z #!$%@? filmów świata. Po prostu jest w #!$%@? #!$%@?. Widziałem trylogię ("a Bóg mi świadkiem") ze 40 razy, ale to... To jest coś, jakby ktoś nasrał na tort. Myślałem, żeby rozpisać spoiler, ale #!$%@? Wam w dupę, zobaczcie to sami i cierpcie ze mno. Umarłem w środku po tym filmie a bólu nie da się zapić. Miałem bardzo niskie oczekiwania, ale nawet to przebili. Last Jedi, to przy tym kunszt kinematografii. Wy #!$%@? na Wiedźmina narzekacie, a tu #!$%@? takie coś powstało...
#matrix #film
Khraell - Oglądałem to dzisiaj i chciałbym powiedzieć, że to jest jeden z #!$%@? film...

źródło: comment_164004105087Nk50w4kRWqWW9a3izxmw.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@bialy100k: Nie umiem tego opisać słowami, co to #!$%@? jest... Dziękuję za plusa, może to Was uchroni przed wydaniem hajsu na bilet. Wleci na HBO, to sobie zobaczcie, jak już nic Wam nie pozostanie lepszego do roboty. Ale trauma #!$%@?, jest na zawsze... Pękło mi serce, jestem załamany.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: To jest parodia, nic innego.
@chigcht: Zawsze staram się być jak neutralny w tym względzie i rozumieć wszystko, ale tutaj, nawet jeśli skrajnym lewactwem wieje średnio, to nie sra się we własne gniazdo, a tutaj szambo wybiło i to samo geste
  • Odpowiedz
@Khraell: niech zgadnę, postaci są drewniane i cały film wygłaszają patetyczne teksty jak w teatrze a tło dźwiękowe dudni mimo, że nic się nie dzieje, efekty nie robią wrażenia bo widzieliśmy to już w setkach innych filmów, zbitka typowych hoolywódzkich klisz kina sensacyjnego, dużo multikulti a tyłki najlepiej kopie pani w niebieskich włosach gdy Neo cały film robi zdziwioną minę?
  • Odpowiedz