Wpis z mikrobloga

Więc sytuacja wygląda tak: Poznalem pewną dziewczynę na #tinder Wczoraj bylismy na pierwszym spotkaniu. Jest dosyć ładna, ładniejsza w realu niż na zdjeciach co mnie szczerze mówiąc zdziwiło. Spodobała mi się. Nie wiem tylko czy ja jej też, bo niby pozniej pisala pierwsza, dzisiaj jak mi mija dzień itp ale na przykład wczoraj mam wrażenie że nasza rozmowa była mocno przyjacielska np. raz zwrocila sie do mnie per „ziom”. Aby rozwiac swoje watpliwosci odnosnie tego czy jestem we friendzone planuje do niej napisać: „Obawiam się, że nie możemy kontynuować naszej znajomości, bo ja szukam dziewczyny a nie przyjaciół” Czy ta wiadomość może być dobra? Wolę się spytać jeszcze tutaj, żeby nie popełnić gafy. #niebieskiepaski #randkujzwykopem #rozowepaski
  • 27
@soshiu: Ty jesteś jakiś upośledzony? po jednym spotkaniu wysyłasz taką wiadomość to oznacza że jesteś spiermiarz i baba ucieknie, dziewczyna widocznie nie ma kija w dupie to sobie może napisać nawet 'ziom'. Po prostu umawiaj się drugi raz, może jakieś bardziej randkowe miejsce, próbuj ją na pożegnanie pocałować, jak 2-3 spotkanie nie będzie to olej, bo szuka frajera na darmowe żarcie
@soshiu:
1.Po pierwsze to nie każda dziewczyna chce się całować na pierwszy spotkaniu, mimo wszechobecnej takiej opinii.
2.Daj się poznać tej dziewczynie i Ty ją poznaj, czy już przesadziłeś że może to być Twoja dziewczyna i wiesz o niej wszystko.
3. Wpędzić do friendzone to sam się możesz, choćby takim tekstem. Bądź dla niej ciekawy, trochę tajemniczy, zaskakuj ją. O friendzone nie świadczy słowo „ziom”, które wypowiedziała w twoim kierunku…
@soshiu jak dla mnie to dobry prognostyk, laska czegoś chce, ale nie chce się stawiać na pozycji "osoby której bardziej zależy", po prostu na następnym spotkaniu działaj bardziej zdecydowanie
@soshiu chłopie, w ostatni rok wyrwałem ponad 40 lasek i wszystkie na obojętność. Teraz spotykam się już dłużej tylko z jedną i też mi powiedziała że jako jedyny sprawiałem wrażenie że jest dla mnie obojętna i to ja motywowało aby poznać mnie lepiej