Wpis z mikrobloga

@kiedysmialemtubordo: tu nie byłbym tak pewien, bo z drugiej strony ci hindusi mają większą "mobilność" tzn mogą podjąć inną gównopracę, a w tym czasie takie imigranci jak ja (programista20k) utratę pracy odebraliby znacznie gorzej. A jeszcze gorzej - jakieś inżynierowie budownictwa w wieku 45-50
@magicznyfred: chce mi się wierzyć, że programiści to bardziej "produkcja" niż korpo. I że ludzie z doświadczeniem i wiedzą się odnajdą na rynku. Ale "shitwave" może faktycznie usunąć sporą część nowych programistów po bootcamp-ach
@kubas_782: ale dla zachodu swoje ludzi są ważniejsi. Więc jeśli będzie duże bezrobocie, to będzie więcej ruchów społecznych a-la Trump (make XXX great again, wróć fabryki z chin, itp.). Zobaczymy, trudno
@arsen-zujew jest takie powiedzenie " za nim bogaty zbiednieje to biedny umrze z głodu". Tak więc zanim Oskarek zrezygnuje z nowego iPhona to wyborcy jedynie słusznej partii będą jedli chleb z margaryna i solą jak w okolicach roku dwutysięcznego
wyborcy jedynie słusznej partii będą jedli chleb z margaryna i solą jak w okolicach roku dwutysięcznego


@orsoy: i co z tego? Wmówi im sie ze to wina UE tuska i opozycji. No i oczywiście złe banki podnosza raty.

Rząd niewinny, dał przeciez tarecze antyinflacyjną i paliwo obniżył o 15 groszy. Nie zapominajmy o gazie który zostanie obnizony o 15 % xdddd
#!$%@? #!$%@?
@prnppp: wydaje mi się, że to jest myślenie życzeniowe. Przynajmniej w moim otoczeniu takie 25-35k/msc to nie rzadkość, a to wcale nie jest dużo taniej niż w zachodniej europie czy ameryce północnej, za wyłączeniem jakichś takich dużych hub-ów typu SF bay area, Vancouver, London, czy tam sillicon docks w dublinie