Wpis z mikrobloga

@TheNatanieluz chyba pracownik #tvn flooduje, wrecz sra żarem w obronie tej gównostacji od rana.
Niesterty kiedy mieli szanse pokazac ze faktycznie sa Wolnymi Mediami to od 2 lat szczują Polakow w temacie #koronawirus i #szczepienia jednym hurem z #tvpis wiec zobaczycie dzis te tłumy na waszych marszach ale tylko w swoich mokrych snach. Polacy zobaczyli ze to teatrzyk dla gojów, ha ftu na was działacze na polu propagandy informacyjnej

#polska #wydarzenia #lextvn #bekazlewactwa #propaganda #protest #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi
Pobierz Sromota - @TheNatanieluz chyba pracownik #TVN flooduje, wrecz sra żarem w obronie tej...
źródło: comment_1639915922tad1mgycGEaFpftIPbf93d.jpg
  • 20
@polaczyna: Po pierwsze nigdzie nie protestuję, po drugie sprowadzanie tej sytuacji do obrony "jakiejś korporacji" to poziom rozumowania - wybacz - kompletnego niemoty. TVN to główne medium opozycyjne w kraju wobec pisowskiego rządu - przecież waga tej sprawy powinna być chyba czytelna nawet dla kompletnego retarda. PiS cynicznie wykorzystuje antyTVNowskie, prawackie paranoje i antypatie do realizacji własnego celu jakim jest zawłaszczenie państwa.
@Mikuuuus: Tzw. "pożyteczny idiota" zwykle nie wie, że nim jest. Tak jak ruski trol często uważa się za oddanego patriotę. To, że nie robisz czegoś świadomie, nie znaczy, że tego nie robisz. Tak działa rosyjska dezinformacja i dlatego nie tak łatwo śledzić jej źródła.
@slapdash: Słuszna uwaga. Ja bym się sprzeciwiał ograniczaniu swobody aktywności gospodarczej MCDonaldsa, tak jak jestem za swobodą działalności medialnej TVN, nawet jeśli tych mediów nie oglądam. Konfederatom z Korwinistami chyba się mocno rozminęły drogi.
@Poemander:

powielać w sieci rosyjską dezinformację jak typowy foliarz.

Co niby powielam? XD podaj przykłady.

tacy którym wirus zaszkodzi i pośrednio przyczyniasz się do ich śmierci.

Niby jak? XD Nikogo nie zaraziłem. Nikt z mojego otoczenia nie złapał wirusa gdy miałem kontakty z zarażonymi.

Nie chcesz to się nie szczep.

No nie chce ale przez niektórych nawiedzonych coviidiotow mogę zostać do tego zmuszony.

zamknij w domu i najlepiej zamknij gębę.

Nie
@merciless85: Dyskredytujesz celowość szczepień podważając zasadność kampanii szczepionkowej. Wobec wielu osób, zwłaszcza starszych szurów jest to szkodliwe działanie.

Jak jesteś tacy wolnościowi to czemu zmuszacie ludzi do umierania blokując im miejsca w szpitalach? Chcącemu nie dzieje się krzywda, nie powinno się was leczyć. Zamknijcie się w domu, albo rezygnujcie z hospitalizacji i będzie po problemie.