Wpis z mikrobloga

lecę do Kongo, zaszczepiłem się na:
- żółtą febrę
- dur brzuszny,
- Tężec,Błonicę,
- Wirusowe zapalenie wątroby typu B (WZW B)
- Wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A)

zaszczepiłem się żebym JA BYŁ BEZPIECZNY, te szczepienia mnie chronią nawet jeśli ludzie tam nie są zaszczepieni, nie zmuszam lokalesów do szczepienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus
A.....y - lecę do Kongo, zaszczepiłem się na:
- żółtą febrę 
- dur brzuszny,
- Tęż...

źródło: comment_16399018858XtFoVCJ7N0ThE3DrvXShr.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szpitale pozajmowane przez 25k nieszczepiących się debili. Tych co umrą to za bardzo mi nie szkoda


@Kskskkdkdkk: średnia wieku zmarłego NIESZCZEPIONEGO z covid to 76 lat

nie szkoda Ci i wyzywasz od debili babcie i dziadków dla których niby ten cały cyrk jest kręcony... BRAWO XD
  • Odpowiedz
- żółtą febrę

- Wirusowe zapalenie wątroby typu B (WZW B)

- Wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A)


@Adam_Prosty: żaden z tych wirusów nie mutuje 15 razy w ciągu 2ch lat.
Obecna szczepionka na covid jest na wersję alfa, a omnikoron jest bodajże 15 litera w alfabecie greckim, więc zakładam że to już 15 wersja wirusa. Wirus mutuje głównie w organizmach osób niezaszczepionych. A każda kolejna wersja wirusa czyni
  • Odpowiedz
Wirus mutuje głównie w organizmach osób niezaszczepionych


@qoszmar: XD dlatego każda kolejna popularna mutacja pojawia się w białku S na które jest zrobiona szczepionka XD

żaden z tych wirusów nie mutuje 15 razy w ciągu 2ch
  • Odpowiedz
Nie każdy w społeczeństwie może być zaszczepiony ze względu na swoją sytuację zdrowotną typu alergie czy choroby.


@m0rgi:
Ilu w PL jest ludzi którzy nie mogą się zaszczepić? przecież szczepionka skuteczna i bezpieczna nawet kobiety w ciąży i rakowi mogą się dziabać... ile jest osób co nie może i dla nich chcesz wprowadzać komunizm? 500 ? 1000? 100 000? no ile?

Reszta szczepiąc się chroni właśnie też te jednostki i nazywa się to
A.....y - > Nie każdy w społeczeństwie może być zaszczepiony ze względu na swoją sytu...

źródło: comment_16399329634zbXfScdl124LgKYI3yAgH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko:

plaskoziemcy też uważają tylko Ziemię za płaską, a inne planety za kuliste, więc tak, szurstwo w sprawie 1 szczepionki robi z kogoś antyszczepa. Szurstwo, czyli nazywanie przetestowanej szczepionki eksperymentem medycznym i podobne.


Jak sama nazwa wskazuje płaskoZIEMCY- należy szczególną uwagę zwrócić na tą część wyrazu z dużych liter. NIE ma tutaj zestawienia dwóch wyrazów płasko + planety, co powoduje że to określenie w stosunku do osób uważających ziemie za płaską, a inne planety za kuliste jest suma sumarum poprawne logicznie.
Z drugiej strony antyszczepionkowcy- jeśli chcesz być konsekwentny i nie chcesz żeby twój argument był inwalidą to raczej musisz wymyślić inne zestawienie dwóch wyrazów, bo takie osoby uważają że inne szczepionki są ok, tylko ta jedna nie działa.
  • Odpowiedz