Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nO-C34: tak jest od początku grudnia. Teraz masz trzy opcje:
1. apka przedpłacona - etoll pl
2. Apka w której kupujesz bilet na dany odcinek z datą +/- przejazdu (etoll bilet pl, autopay, mpay, Orlen Pay)
3. Kupujesz bilet na stacji paliw
@nO-C34: a jakby szlabany byly w dół to jaki miałbyś plan na ich podniesienie skoro nie znasz apki? Ściągaj „etoll pl bilet” i opłać wstecz, masz 3 dni.

Szlabanow juz nie bedzie na panstwowch odcinkach. Ogarnij platne odcinki etollem bo będziesz jak ten gosciu co w gdansku na A1 chcial tym placic
@prawdziwek: nie da sie tak zrobić, a już na pewno nie przez tą gówno stronę, aplikację.
Przyjechałem na święta zza granicy, nie wiedziałem, że komuchy wprowadzają jakiś niedorzeczny system. Kurde mijałem dwie bramki na a2 wszystko po staremu, tutaj bez wyboru albo etoll albo mandat, po$$@ne państwo
@nO-C34: na stronie Orlenu szukasz najbliższej stacji gdzie sprzedają bilety, podajesz numer rejestracyjny oraz datę i godzinę przejazdu. Bilet jest ważny 24h. Możesz nawet kupić bilet ze wsteczną datą. Ważne tylko żebyś to zrobił w ciągu trzech dni od przejazdu.
@ruski_88: @prawdziwek: dzięki chłopaki, zapłaciłem przez E-TOLL BILET.

Wczoraj próbowałem przez E-TOLL PL, można dostać nerwicy przy rejestracji, do tego wyciąga pełno wrażliwych danych. Myślałem że to jedyna apka do opłat, @prawdziwek: jeszcze raz dziękuję