Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Myślałem że bardziej #!$%@? się nie dało tak jak to zrobili kiedyś z polskim wiedźminem. Oczywiście aktorzy zagrali super a Żebrowski zrobił genialna robotę głównie chodzi o efekty i rozbieżność względem książki ale to co #!$%@? teraz przebiło moim zdaniem tamto dzieło. I tak samo jak tam co do aktorów to Cavill w sumie mi się podoba i genialnie wykreowany Bard również już mi reszta aktorów nie przeszkadza grają średnio. Nie będę tutaj poruszał tematu poprawności politycznej to już mógłbym przeboleć gdyby nie właśnie gdyby nie #!$%@? całej fabuły i taki rozjazd jaki nam twórcy tego serialu zafundowali względem książki to jest grzech niewybaczalny na równi z ostatnim sezonem Gry o Tron. Mając taki materiał źródłowy który jest wybitny i posiłkować się nim jedynie delikatnie modyfikując to wyszedł taki gówniany obsrany misz masz że twórców powinno się wsadzić do celi i puszczać ich dzieło w zapętleniu dożywotnio. Pierwszy sezon broniłem ale drugiego nie da się w żaden sposób już wybronić. Pewnie w Ameryce będzie sukces komercyjny i wszyscy będą klaskać ale będą to osoby które w ogóle nie czytały książek i pewnie nie grały nigdy w gierki cdp. Zostaliśmy okradzeni z nadzieji na świetny wiedźmiński klimat ha tfuuu #netflix #wiedzmin #witcher
  • 3