Wpis z mikrobloga

Którą z nich warto zagrać w wolny czas w święta?

W przypadku pozycji 2 mam dodatkowe pytanie czy warto brać wersje z session pass?

#ps5 #ps4
Grzecznościowi również dodaje #xbox - gdyż też 2/3 tam są

Którą wybrać?

  • Assassin’s Creed Valhalla PS5 12.0% (20)
  • Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT PS5 39.5% (66)
  • Red Dead Redemption 2 48.5% (81)

Oddanych głosów: 167

  • 16
@DESiGNER86: RDR2 akurat na długie posiedzenia. Valhalla jest zbyt rozwleczona i lepiej grać w nią krótko co jakiś czas. Z resztą fabuła oparta o kilkugodzinne questy poboczne, które jednak tworzą główną oś fabularną (która przez to prawie wcale nie istnieje :P), zdaje się premiować takie granie.
@DESiGNER86: Zależy ile chcesz spędzić czasu w grze:

Ponad 100h - Assasin
50-100h - RDR2
30-50h - Tsushima

Ja grałem we wszystkie, przeszedłem Red Deada i Tsushime i to samurajem bawiłem się zdecydowanie najlepiej.
@DESiGNER86: Nie ma z tym najmniejszego problemu. Miejscówki są normalnie widoczne na mapie w menu ale po prostu w trakcie gry nie masz mini mapy. Wiatr genialnie się sprawdza. W ogóle efekty pogodowe w tej grze są doskonale. W innych miejscach do celu prowadzą cię np. lisy. To jest ogólnie bardzo przystępna gra.
@DESiGNER86: aż zazdroszczę jak nie ogrywales jeszcze rdr, najważniejsze to nie zniechęcić się przez pierwsze 3-4h bo gra się bardzo wolno rozkręca, ale jak potem przyspieszy fabuła to lepiej niż w niejednym filmie, sam na początku trochę tak grałem, potem rzuciłem gre w kat na pol roku, a jak do niej wróciłem to dzień w dzień tyrałem po 4h ( ͡° ͜ʖ ͡°)