Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: tu nie tylko o maki się rozchodzi. Akurat one działają na franczyzie, więc jest opcja, albo zastosują się do odgórnych wytycznych, albo stracą biznes (w większości na kredyt). Nie wiem ile masz lat i jakie wykształcenie, jednak google nie jest trudne w obsłudze.No i podstawy ekonomii, prawa się kłaniają.
chyba ze glovo dostawca przyjmie zamowienie, odstoi w kolejce i jak bedzie mial juz wchodzic to go nie wpuszcza bo sie okaze ze tez bez certyfikatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Annie_Versary: nie pisz głupot, odebrać „na wynos” możesz bez okazywania certyfikatu. Obostrzenia (pseudo prawo) dotyczą jedzących na miejscu w restauracjach.
@Annie_Versary: nie pisz głupot, odebrać „na wynos” możesz bez okazywania certyfikatu. Obostrzenia (pseudo prawo) dotyczą jedzących na miejscu w restauracjach.


z tego co widzialam to nie wpuszczali nikogo przez drzwi wejsciowe, nie bylo pytan o to czy chca zjesc na miejscu, czy zamowic na wynos ¯_(ツ)_/¯ nie kloce sie jak jest, mowie tylko co widzialam, ja sama tylko obserwowalam bo przez lokal wylacznie przechodzilam zeby sie dostac do reszty budynku