Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: poczytaj i pooglądaj recenzje. Robiłem pomiary zegarek/ciśnieniomierz. Nie było praktycznie różnic pomiędzy urządzeniami. A co najlepsze. Kardiolog, do której zgłosiłem się z powodu wysokiego pulsu podczas biegania, powiedziała, że Samsungi i Apple mają bardzo dokładne czujniki. Ze względu na to, że mam Watcha 3 to chciała, żebym robił co jakiś czas ekg i pokazał jej na wizycie przedstawione wykresy.
@arbuz77: przecież jest ekg w tych zegarkach. Jedna z lepszych kardiologów, u której się konsultuję sama powiedziała, że te dwa zegarki posiadają najlepsze czujniki.
Dlaczego twierdzisz, że nie ma prawa działać? Równie dobrze można stwierdzić, że ma prawo działać. Będę u lekarza i sprawdzimy porównanie ze sprzętem kardiologicznym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krol_Dzielni: EKG to badanie zmienności potencjału elektrycznego wytwarzanie przez całe serce i potrzebuje do tego kilku czujników w różnych miejscach a nie tylko jednego na ręce. Nawet mocno upraszczając wykres to i tak potrzebuje min 2 odprowadzeń. Przeczytaj sobie zasadę działania EKG i sam stwierdzisz, że takie pseudo EKG z zegarka to nic nie mówiący bajer