Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzieju41: pytanie czy powodem był rzeczywiście covid czy to wszystko co w okół niego się dzieje i po prostu twoja podświadomość panikowała bo miales świadomość, że masz covida?
@turok2016 tego nie wiem, byłem kompletnie rozbity, nie mogłem spać. Siedzę wieczorem, spać mi się chce, ziewam, oczy się same zamykają, kładę się i zaczynała się panika, wstaję z łóżka, chodzę po mieszkaniu zasypiam na stojąco, kładę się i znowu panika, że umieram, że nie mogę oddychać i tak 5 lub 6 razy, około 5 sen morzy, zasypiam a o 9 już przebudzenie i tak dalej. #!$%@? co mi psycha siadła wtedy
@ponerLokej: Jak się czujesz? Ja w poniedziałek byłem na szczepieniu J&J. Od środy mam straszny ucisk w klatce z palącym uczuciem. W czwartek mi ciśnienie #!$%@?ło 140/95/100, normalne ~115/70/65. Od lekarza dostałem tabletki na obniżenie ciśnienia i skierowanie na badania na przyszły tydzień
@ponerLokej: jade zaraz na trzecią dawkę moderny, Twój wpis nie napawa mnie optymizmem. Po pierwszej dawce nie było mi kompletnie nic, po drugiej po 24h wystąpiła gorączka w okolicach 38 no i w nocy faktycznie miałem jakieś problemy ze snem ale nie tragiczne. Po trzeciej zobaczymy
@ponerLokej: Póki co po pawie 24h - ból ramienia przy dotyku, nie spałem chyba całą noc (ale nic mi się nie działo po prostu przeleżałem bo nie mogłem zasnąć), obecnie stan podgorączkowy takie trochę ponad 37. Choć tak jak pisałem wyżej mnie zeszłym razem wzięło dopiero na drugi dzień.